15-ka a make-up? aky?

smejka

no mam 16nast a este som nikdy na sebe nama make-up pride mi to velmi neprirodzene a ked si to da clovek dole a casto to pouziva vizera potom ako strasidlo.. podla mna este nezacinaj.. a chalanom sa viac paci prirodzena krasa aspon tym normalnym

zuzinenicka

Ahoj .. myslim si ze kazdi ma na tuto temu iny nazor .. dievcata ktore maju v 15tke krasne bezchybnu plet vazne obdivujem a na ich mieste by som si ziaden make-up nedavala ked by velmi chceli radsej nejaky puder a farbu na licka .. myslim zeby sa mali skor svojou pletou pysit ako ju zakryvat nejakou debilinou .. a dievcata ktore maju s akne velke problemy je jasne ze to chcu zakryt ale tym nic nevyriesia pretoze vrasky im niekedy vidno ovela viac .. a este jedna rada aknecolor by sa nemal pouzivat na celu tvar a kazdy den vobec to pleti nepomaha ale skodi jej to .. :)

natalie

ja mam tiez 15...a pouzivam zatial kryci krem od nivei a korekncnu tycinku z avonu...celkom mi to vyhovuje,dobre to kryje..sice rozmyslam uz nad make-upom,ale zas ked raz zacnes tak potom to mas uz navzdy:(

maťa

malice ...len aby bolo jasne, ja by som tiez si nedavala make- up, keby som nemala jebaky, lenze ja ich mam ..a mala osm ich uz aj v 13, tak preto som zacala ten make. up pouzivat..... ..juuuj, ale ti zavidim, ze nemusis makeup pouzivat:((

malice

ja mam 17 rokov a make up som nidky na sebe nemala ani si dat nechcem... prepac, ale nemyslim si, ze 15 rocna dievcina sa uz musi malovat ako velkonocne vajicko... ak mas akne alebo skaredu plet je to ina vec, ale ak to chces robit len preto, ze to robia aj ostatne tak to nerob... make up moze trvalo poskodit taku velmu mladu plet. pozri sa na seba ako na prirodzene krasu bytost a vykasli sa na malovatka