Piercing v jazyku

adussska

Ahoj Pata, no ja som mala s rodicmi podobny problem. Dala som si teda piercing spravit kym boli na dovolenke, cize ma videli po vyse tyzdni odkedy som ho mala novy a vtedy sa to uz da schovat.Ale ak s nim prides rovno domov za vasimi,tak to nijako neutajis tie prve dni.Nebudes moct poriadne jest,ani rozpravat a to sa doma tazko vysvetluje :)

Anusik

Moja kamaratka sa olizovala s chalanom ktory mal pirsing a normalne je po dni vypadol zub nwm jak je to mozne ale s tym chalanom sa rozisla

pata-1

aojtee .... jaa by som sa chcela opytat ci ma niekto skusenostii alebo ci pocul o niekom kto si to dal bez dovolenia rodicov .. lebo ja ho strasne chcem ale rodicia mi to nechcu dovolit taak ze ci to moc vidno ... aa ked si to dam ci mi nato pridu ... DAKUJEM zaa odpovedee :)

mata183

čavte ludia... chcem sa opýtať či si môžem dat piercing aj ked mám strojček či to nevadí...:/ pierc mam od rodičov dovolený taže pohodka...:D:D:D

simonisko

jj ten biaplas je dobry ..idem si ho dat aj ja,pre začiatok som si dala ten titan aby som si na barbellu zwykla, a aby som ho nechtiac neprehryzla zewraj sa to stava no nwm...ale uuž sa teším sa nan ,tiež nehcem mať zničene zuby ..:)

viks

:) ja mám piercing v jazyku :)noa a môžem vam povedať že zo začiatku pri jedení to trošku vadí ale dá sa na to zvyknúť.A keď som si ho dávala trošku to bolelo :D ako keby vás štipla osa :D už od veľa ľudí som to takto počula neviem popísať bolesť :D ale nie všetkých to bolí :D a zo začiatku som si ho chcela dať dole lebo ma to bolelo:/ ale nie neľutujem že ho mám :)

wawusiiik

.ahojte ludiaa....potrebujem vedet ako je to s tym suslaaniiiim aaa napuchnutim teho jazykaa.a kolko to mozee CCA asi tak stat...tak pribliznee..

DAKUJEM fakt surne to potrebujem.kebyze neco viete tak piste na pokec
WAWUSIK

piste dikyy

petka8945768

ahoj:)pirsing v jazyku mam pol roka.. a hojilo sa to dost rychlo..skusenost s bozkavanim stym nemam..ale pravdu povediac posledne mesiace my to dost znicilo zuby...mam tam chirurgicku a je to naozaj katastrofa..ale keby si si tam dala mozno umely,gumeny tak by to bolo okey:)

pirs.studio

ja pirs v jazyku mam uz skoro osem mesiacov a som s nim spokojna aj co sa tyka rychleho zahojenia, bozkavania a aj vsetko ostatne. ked si neprepletate jazyky a schvalne sa nesnazite si pirsingy "zaháknuť" o seba, nieje ziadny problem.ja mam priatela, ten ma tiez piercing-aj v jazyku aj tam dolu a nikdy sa nam nic take nestalo