Introvert

Príspevok v téme: Introvert
tom

Ahoj,
chcem sa Vás spýtať aký máte názor na introvertov. Poznáte nejakého? ako s ním vychádzate? Keď už takýto človek nenarozpráva stáva sa z neho niekto "menejcenný"? Nik sa s ním nerozpráva, lebo on sám je tichý. Ale taktiež je to človek, ktorý má bohatý citový život, síce nedáva niektoré ( skoro žiadne ) veci najavo, ale predsa je v podstate taký ako ostatní. Máte podobného priateľa? Stránite sa stretnutiami s podobnými ľuďmi?

jaja

no teraz som si stiahla serenu,to znie celkom veselo=DDDodteraz s atakouto hudbou budem asi dopovat=DDDDDDIdem jest a dam si potom cukriik,lebo ste mi spravili chute...ze shakti?=DDD

identity

normalne som bol zvedavy, ze ci na to prides alebo nie. a k tej tvojej poznamke, co si napisala, vies to som aj ja mohol napisal o tebe. keby som chcel ripnut, ale nenapisal som. lebo som nechcel. tak preto ma to prekvapilo. lebo teraz neviem co si mam o tom mysliet....

SHAKTI

poviem ti to takto jajuska...mozno nepochopis co to pre mna znamena ale...

ked som ta spoznala..pripadala si mi ako maly spinavy roztraseny psik...ktoreho vsetci povazovali za skaredeho..nik sa o neho neuhol..ale ja som v tebe cosi videla,iskricku..taku zvlastnu..
ten psik potreboval iba jedno jedine pohladenie...otriasol sa,vykupal,dobre najedol...a zrazu vsetci zbadali aky je krasny,rozkosny a zacali ho hladkat vsetci-dostal to co si zasluzil-obdiv a lasku!!

jaja

shakti=DDDDDDDDDDDDale kludne aj to zlee,vazneee,to posunie cloveka ak je to konstruktivne.ale super reakcia bola tvoja=DDDD
Samko naozaj pekne dakujem a ani ty sa netrap uz=D

sam

Na tam hnusom Exprese ide prave sexual healing, tak preto ten prispevok SHAKTI :-)

jaja, jajaj ja by som ta normalne chcel spoznat aj nazivo :-). Pohodicka na entu! A netrap sa.

SHAKTI

ako som to podla teba identity myslela??
ozaj pozname sa? :-)

jajka preboha to sa nas ani nepytaj!!!
:-DD tuto otazku ja ludom radsej nekladiem! co si zosalele?ved to je samovrazda!!! :-DD