Prosim panov o nazor :)

Príspevok v téme: Prosim panov o nazor :)
lilun

Ahoj. S priatelom mame pekny vztah, co sa tyka sexu tak je to tiez super. Ja mu spravim oral, i ked to az tak nemusim, ale som stastna, ked vidim, ako je z toho mimo. No ked chce robit on mne, tak mu to jednoducho neviem dovolit, lebo sa hrozne hanbim. Aj ked je tma. Keby si vypijem, tak som rozsafna:)a nevadilo by mi to, no pit nemozem, bo beriem lieky. Neviem mu uverit, ze sa mu to nehnusi. Prosim pani mohli by ste mi povedat svoj nazor ako to vnimate ked robite oralny sex? Dakuejem

yur

Ale prosim Ta! \"Dokrcena koza\"!? No a co? Preco neveris svojmu priatelovi??? Ak Ti to on chce urobit, tak ho nechaj! Tym ze mu to nedovolis, ho oberas o strasne krasne zazitky! A seba takisto!
.
Rozmyslal som najprv, ci sa mne ta \"dokrcena koza\" paci... No nemozem povedat, ze sa mi paci, ale nemozem povedat ani ze sa mi nepaci. Ono je mi to vlastne uplne jedno, pretoze ked sa tam ustami blizim, nevnimam krasu/nekrasu, ale predstavy mojej \"fantazie\", ako pri kazdom dotyku jazyka prechadza vzrusenie celym telom partnerky.
.
Pokial Tvoj priatel neciti k tomu odpor, tak sa skus prekonat a uvidis, ze to jednoznacne za to stoji:)
Mozno by Ti Tvoj priatel mal dat vyraznejsie najavo, ze to chce a nie je mu to neprijemne. Na jeho mieste by som skusil Ta priviazat k posteli a...:)

lilun

Ahoj minuso.Ja sa o seba staram, takze co sa tyka cistoty v tom nie je problem. No je to tam taka dokrcena koza, tak co na tom moze byt pekne..

nelly_112

minuso pravdu vravíš... :)) Dakedy sa mi to tiež hnusilo,ale potom...keď vidím že to chlapa vzrušuje,juuuuuu:)))

minuso

mas pocit ze je to tam nepekne, alebo nechutne.. alebo ako?
ved ked je dievca pekne cistucke vonavucke tak je to naozaj nadhera...