On chce, ja nie

myis

Ono sa hovori, ze prve tehotenstvo je vzdy rizikove. Ak sa smiem spytat, co sa stalo? Prajem vela stastia s druhym babatkom.

mmmmmm

verim, ze si sa nalakala.. ja som i po babu tuzila, a ked som otehotnela, neviem, ci som nebola asi viac zlaknuta ako rada.. nechapem preco som tak zareagovala..
len sme on prisli v 8smom tyzdni :´(
ale s manzelom popracujeme na dalsom..:)

myis

mmm, ja som bola naozaj taka v soku, ked som sa to dozvedela, ze prvy ma napadol potrat. Uvidime, ako to pojde. Moje dieta bude mat skvelych starych rodicov a ja mam fantasticku rodinu. Moj priatel zas naopak. Nema nikoho.. Tak aspon takto mu doprajem rodinku.

mmmmm

az mi zvlhli oci od dojatia.. vazne

budem Ti drzat palce,aby si mala pri sebe ludi, co Ta vzdy podrzia..
si odvazna

myis

mmmm, ako som povedala, ja akceptujem a je to absolutne v poriadku, ze veris v Boha a mas svoju vieru. Ja mam na nabozenstvo trosku iny nazor, ale to neznamena, ze vsetci musime mat rovnaky, nie? Ja mam kamosku ateistku, jedna z mojich naj kamosiek a takisto nesuhlasi s potratmi. Inak, ako som napisala, dnes som sa vecer rozhodla, ze si ho necham.. Mam fotku zo sona a je take zlate. Taka mala gulicka.. Som sa smiala..

mmmmm

nechcela som ta hecovat myis, no zas u mna velmi neprejde, ze vec nesuhlasu s potratom je vylucne nabozenska.. poznam ateistov, co s tym tiez nesuhlasia.. si citliva, ak oslovujes dieta pod svojim srdcom babo a nie len chladne embryo.. ublizila by si si... myslim,ze vacsim prejavom lasky je, ak prijmes necakane dieta, ako planovane..

luna

Noo to je fakt cudne... Mnohym ludom slovo laska nic nehovori, ich duse su stratene... pre mna je Boh laska a nic ine neriesim....

myis

A ked niekomu nadavas, ze sa zrazil s konom, to nie je ruhanie? Ja sa neruham, ako sa mozem, ked v to neverim? Nerobim nic zle, len si hovorim svoj nazor!!