existuje taky? neverim

Príspevok v téme: existuje taky? neverim
Soraja

ahoj chlapi,som len zvedava, ci sa najde medzi vami aspon jeden jediny, ktory neklame a je verny a nie len po jednorocnom alebo dvojrocnom vztahu, ale po cely zivot. Uprimny a starostlivy a ktory nie je sebec? A samozrejme vie povedat lubim ta a aj nejaku tu lichotku. Som zvedava kolki sa ozvete, strasne ma to zaujima, lebo cim dalej tym viac sa presviedcam, ze taky asi ani neexistuje.

gomez

Ahoooj soruška! No ani si nevieš predstaviť, ako som rád, že ho vieš vystáť!:)) Ako ťa tu čítam, asi už vieš, čo chceš. To už si teda zrelá žena:). :))) asi priateľ doteraz netušil, že aj ty máš vlastný názor:))) a keď si to naozaj spojila s tým "nahlas", čo vy dievčence dokážete úžasne, muselo to mať dokonalý, presvedčivý účinok, ako pivo s banánmi:)) vieš, ako sa vraví: kto viac kričí, má väčšiu pravdu:))))

Soraja

7891 poviem ti len tolko. Ak si si urcite ista, ze ho nelubis, tak sa s nim rozid a rani ho to sice, ale co uz. Raz to aj tak pride. ale ked si si neni ista, tak to este nerob. Vies obcas po dlhsom vztahu uz nevies ci je to o laske alebo o zvyku, ale staci nejaka malicka kravinka a otvori ti ocka a zistis, ze fakt milujes. No je to tazko hovorit. ono ked uz si po case v tom tak trochu stereotype, potom je jasne, ze ta laka nieco nove. Ale len ty musis vediet co chces a si to vsetko stoji za to. To je na tebe, tu za teba nik nerozhodne.

Soraja

gomez ahoj:-) no ja nechcem zit s niekym, koho nemozem vystat, ja mam mojho velmi rada a mozem ho vystat:-))) Ale zobrala som si od teba k srdcu, ze to sebectvo je na mieste a ze je to o povedani nazoru. Dnes som si ho povedala vazne velmi nahlas. Sice bol trochu prekvapeny, ale nakoniec sme sa aj celkom v pohode porozpravali a dohodli sa. Takze dakujem ti za tu vetu.:-))) a sebec budem asi aj nadalej:-))
Inak ked sme pri tom, co si mal dnes na obed? Lepsie ako vcera?:-)

gomez

Dievčence, vy ma chcete asi vytočiť, ale sa vám to nepodarí. Kua baby, je to len o povedaní svojho názoru. Tu je to sebectvo na mieste. Chcete žiť celý život s niekym, koho nemôžete vystáť? Alebo zistíte to až keď budete mať deti, kt. potrebujú otca? Ja viem, je nepríjemné povedať nie, ale asi sa tomu nevyhnete, len sa takto budete dlhšie trápiť.
Pozrite na SHAKTI, to je žena!!!, nebojí sa povedať svoj názor:))) a odmenoujej bude šepkanie do uška pod lunou na olympe:))

7891

Ja neviem, čo mám robiť. Ten môj by ma na rukách nosil. Už ma aj o ruku požiadal, ale ja sa bojím, že ho už pomaly prestávam ľúbiť a zasa byť s človekom len preto, že je perfektný, to nechcem. Ja potrebujem ľúbiť. Možno keby sme sa na chvíľu odlúčili, zistila by som, že mi chýba. A viem, že keď sa s ním rozídem, veľmi mu ublížim.

SHAKTI

tak sa o to snaz frontman,zladit to,niekedy aj prilisna uprimnost byva na skodu.
gomco no chvilu mi sepkaj do uska ako prilisna dokonalost odpudzuje :-)

Soraja

je to urcite tazke, ale ty musis vediet ci ti to stoji za t riskovat, ze nakoniec sa budes trapit. A sama si napisala, ze je presny opak toho tvojho. Co ja by som dala za to, keby bol ten moj taky ako tvoj. Nevravim, ze ma podvadza, to nie. (dufam), ale na klamstvo som mu prisla a aj to lubim ta nepocuvam casto.