Odmieta sex - Poradte najmä muži

jatiež

Tak tiež sa divím, že je tu tolko žien a doteraz som si myslela, že som jedina. Bud to bude v ich pohlade, či znameni?-kozorožec...raz za mesiac či ak dva dni za sebou tak dlha pauza akoby mi to malo stačit a mne sa nechce stale doprosovat,tak teraz som nemala sex už mesiac...ale u mna to budu terza aj hadky-vela stresu,vela zmien, ale aj ked to bolo fajn, tak po narodeni druheho syna sa to akosi zmenilo, a pritom ja som ovela chudšia ako som bola aj pred porodom..ked mu poviem, že ked to nenajdem doma, čo ked ma zastihne niekde vonku raz pokušenie?:-) a on že tak som ti povedal, že si rob truhlu...žartičky, ale postel nič...

why1

ženy kde sa zrazu berete?? Doteraz som mala pocit, ze som aj jedina na svete. Ze kazdy par je statny a ja len slepo zavidim. Mam pocit ze sa role vymenili a casy kedy zeny hovorili boli ma hlava su nenavratne prec (boze keby to bol tak moj pripad). Uz doslova tuzim po mojom ex ktory mi to daval tak kvalitne a pravidelne ze sa mi o nom snivaju sny. Snivaju sa misny s inymi muzmi a mam pocit ze uz to psychicky nezvladnem. Aj mna ten moj lubi, pohlda, bobozka..atd. Ale mne to sakra nestaci!!!!!! A vam?

tedua

Ak manzel,priatel odmieta sex,prosim musite sa o tom porozpravat,urcite ma na to dovod,bud nejaka choroba,tam urcite nieco bude..rieste to. bud ma sex niekde inde ale aj ked je muz unaveny,vystresovany z prace,tak na sex si cas stale najde.nenechavaj to len tak musis z neho vytiahnut co mu vlastne je.

žena

No, neviem preco to tak je... aspon nie som sama - odmietnuta. Inak je to dost blby pocit - miesa sa hnev a smutok dokopy. Manzel ma presviedca, ze som stale pre neho pritazliva, ze ma miluje... Nemozem povedat, zeby mi chybala laska. Pobozka ma na celo, prituli k sebe, objime, hodne sa spolu smejeme... je nam krasne... az na ten sex. Vzdy ked sa o tom chcem rozpravat, tak znervoznie a z rozhovoru je nakoniec hadka a ja poviem aj to, co nechcem... Ale ak mame sex, tak je super, vzdy ma uspokoji... ale je tam to velke "AK"... Tazko povedat, co v takej situacii robit...

AdamKrt

Ako povedal raz Denny De Vito v jednom filme, ked ponukal niekoho siskou a ten odmietol. Opytal sa, ze preco. Dotycny povedal, ze nema hlad. A on mu na to povedal: "Na sisku netreba mat hlad".

Takze, ak sa to tyka milovania a chlap nevladze. Tak kebyze ozaj nemozem, ze by sa mi teoreticky nepostavil, ci som mal nejaky uraz, stale existuje jazyk, pery, prsty a ruka /aj lava ked treba/. A uspokojit zenu sa da kazdym z nich. Skoda, ze to vo vela vztahoch sklzava k sebectvu, uspokojit seba. Ked sa milujem s priatelkou, tak sa snazim uspokojit viac ju, ako seba, ked to porovnam casovo. Ono to dojde uz potom do takeho stadia, ze jej je to asi trapne, ako dlho ju dokazem uspokojovat, alebo chce mozno prestavku :) a karta sa obrati a ona zacne uspokojovat mna. Jednoduche.

Ale to je individualne. Niekomu proste sa paci viac davat, ako dostavat.

ja tiež

uu mna je to tiež tak.Mis me sa na začiatku vztahu milovali niekolkokrat za den, tiež sme spolu už vyše 5 rokov sme manželia mame dve deti a tiež je to unava alebo neide do postele alebo si radšej pozrie film, že z prace je unaveny a nechce ist hned spat..je však pravda že nemame tak sukromie, ale niekedy si myslim , že aj keby sme mali, tak mam pocit akoby sa do toho niekedy nutil-je to rýchle..niektori chlapi su divny a tiež viem že ma lubi ale mame aj starosti a tiež som stale chuda pritahujem vela chlapov, len toho mojho akosi v poslednom čase nie..no ale vidim že v tom nie som sama

AdamKrt

Otvorene povedzte manzelom, priatelom, ze mate svoje potreby. A ze vo vztahoch to funguje tak, ze ak nieco niekomu chyba, tak to hlada inde. Ze to sice nechcete, ale ci vas k tomu chce donutit ? Mozno ich to vyprovokuje k cinu.

Mne to teda neda, neuspokojit priatelku. To som zaspaval s klipkajucimi ocami a i tak som sa snazil ako divy - nie to len odflaknut, ale aby mala kvalitny orgazmus. Vlastne viacero orgazmov za sebou. Naladit a stimulovat ju tak, ze aj keby nemala chut, tak ju to navnadi tak, ze chut dostane...

letnička

takže rovno mi tento príspevok padol do rany po dnešnej noci! my sa milujeme taktiež 1x za mesiac. počúvam taktiež som unaveny a pod. keď plačem že či ho už nepriťahujem , čo mu na mne vadí tak mi povie že na to vôbec nemyslí, že ho sex ani nenapadne. jednoducho sa mu nechce!!! ešte keby som ho možno uspokojila orálne- ale teraz už ani to nie. nesmiem sa ho ani dotknúť alebo naznačiť chuť na sex. Zdravotný problém v zmysle infekcie nemá- to viem určite. A inú ženskú nemá mať kedy a kde :-). Už som tak psychicky na dne že hladam nejake afrodiziaka pre neho či feromony. ja viem , že to znie smiešne ale som v koncoch. v noci ke´d príde do postele pritúli sa, pohladká, pobozká ale to je všetko.