Chcem rovne vlasy

Príspevok v téme: Chcem rovne vlasy
silviaaa

mam huste vlnite az kucerave vlasy ktore si kazdy den zehlim a pouzivam od loreál take mlieko kde je beionce na obrasku hot straight a po vyzehleni taky bilo zeleny nezmivatalny kondicioner z tej reklami co je kleopatra a lak nA vlasy ale nevidrzia ani pol dna rovne tak ich musim zehlit aj 3 krat za den neviete nejaky dobry pripravok na rovne vlasy co naozaj pomaha a kolko asi stoji vyrovnanie vlasov na 3 mesiace a ci to moc nici vlasy mate s tym nejake skusenosti ? prosim poradte

veve23

kto ma kucerave chce rovne kto ma rovne chce kucerave....stale dokola, ja mam take medzi a je mi fajn
ale o inom som chcela. vacsina ludi ma rovne abo polorovne vlnite vlasy, ak mas kucerave urob z toho svoj poznavaci znak, svoju vynimocnost, upozorni na ne, povedz im ze si vynimocna, mas kucerave vlasy, nechci rovne a zapadat medzi vsetkych ktore rovne maju, urob si zo svojich vlasov prenost, pouzivaj sampon na kucerave, povedz si ze a just budem mat kucerave, ak sa aj dajme tomu teraz nosia rovne, tak budu mat vsetci rovne ale teba si vsimnu lebo budes mat kucerave, a ak sa budu nosit kucerave pojdes s trendami ;)
nemajte z kuceravych komplexy, zo svojich inakosti urobte prednosti :) :)

cicus147

moja..naco si ty prosim ta pekne zehlis kazdy den tie vlasy...si normalna?? moja...to nesmies bo ich budes mat ak dake skuty..cica ..to nerob ..dobre ti radim ..ci volee a ze si ich zehlis aj 3x za den ..juuuj o chvilu budes bez vlasov..toto chces?? :D

1987

ak si ich budes takto casto zehlit tak za par rokov sem napises ,, mam plesinu, co stym?,, fakt by si to mala obmedzit radsej si teda urob cop

mnamka257

ty si zehlis vlasy 3 krat za den??!!!ved si ich totalne a uplne znicis ...moja kamaratka si ich kazdy den zehlila(a 1krat nie 3)a uplne si ich znicila a zacali jej vypadavat...ak si ich ale chces silou mocou zehlit tak to aspon trochu obmedza skus vyskusat pripravok od nivey na zehlenie vlasov-ten je fakt dobry...

alusiatko

Ja mám tiež husté, strihom zostupnené kučeravé vlasy, každí mi ich závidí a ja sama som s nimi spokojná. Umývam si ich v lopúchovom šampóne a zábaly si robím s prípravkami od značky Doliva - kde sú olivy lisované za studena, vlasy si nefarbím. Určite by som nemenila za ulízané, rovné. Kamoška má tiež kučeravé vlasy - nepáčili sa jej, veľmi chcela rovné, tak si ich žehlila, fénovala a výsledok sa dostavil taký, že si úplne poškodila štruktúru vlasov, začali jej po čase vypadávať a teraz by už aj kučeravé chcela a túži po nich, ale na hlave jej zostala polovička nezdravých vlasov.

luculiiik

Taak...S mojimi vlasmi je to riadne komplikované.
1.) Ak si s nimi nerobím nič, len si ich nechám vysušiť na vzduchu, stoja na každú stranu, nie sú ani rovné ani kučeravé. No otras. Zvyknem použiť tužidlo, vtedy sa "skučeravia", ale potrebovala by som postupku. :)
2.) Keď si ich vysuším pomocou fénu za stáleho česania hrebeňom, sú síce rovné, ale stačí trochu vlhký vzduch a efekt je taký istý ako v prvom prípade.
3.) Ak si vlasy vyfúkam pomocou prštekov (niekto používa difuzér :D ), sú kučeravé, no skrepovatené.
No problém je v tom, že od ustavičného fénovania sú hrozne suché a končeky moc rozštiepené. Sú dlhé do polky chrbta a strihať sa nechcem, len ak nejakú postupku. Pravdu povediac, neviem čo s nimi. Vie niekto poradiť? =)

kajA))

Ahojte no tak aj ja mam dost kucerave vlasy aa samozrejme som ich chcela mat rovne tak som si ich zacala zehlit :_) no a to aj tak dopadlo neboli vobec leske ale suche a mala som rozstepene konceky no troska som ich uz dala do formy..vselijakymi maskami olejcekmi atd atd-) ae este stale niesu v naj forme..teraz pouzivam sadu gliss kur asia straight moc nepomaha ale aspon mi to trosku skroti vlasy:_) tak vazne neodporucam zehlit