Kto by mi vedel poradit s dcerou.

Príspevok v téme: Kto by mi vedel poradit s dcerou.
vizi

Mam 20rocnu dceru ktora velmi malo je.vysoka je asi 172cm a vazi asi 52-53kg.Ked aj je,tak moc nevladze zjest.ma za sebou maturitu a je nezamestnana.Nic ju nebavi,nevladze.Je psychicky labilna.Mam druha s ktorym si nerozumie.Pritom viem,ze ju ma rad.Ale je to tak ci tak pre nu cudzi clovek.Ku psychiatricke ju nedostanem.Bojim sa co bude dalej.Chcela by ist do cudziny s kamaratkou.Je moc nesamostatna,musi ju niekto drzat a dirigovat.Pani doktorka povedela ze ma nabeh na anorexiu.Treba to podchytit co najskor.Som z Martina.Kto by mi mohol a vedel poradit.Dakujem.

jaja22222

alana
ked si to ty ivana tak sa k tomu kludne priznaj ja verim ze ti to matka odpusti ze to robis ze sa na nu hnevas neviem z akeho dovodu a najdite cestu

jaja22222

neposielam tie spravy naschval viackrat akosi mi to blbne
thesiame ano nie je to len vina matky su tam aj psychicke preddispozicie aj nejaky trener co trenuje vase dieta napr gymnastiku alebo tanec moze ju v tom ovplyvnit ze bude chciet byt chuda
ale ja hovorim co moze pre nu urobit ona ako matka a to by hlavne vizi si mala vyriesit svojho druha a vztahy medzi vami vsetkymi ...inak sa nepohnete dalej

jaja22222

vizi alana
vies vizi neviem kde mas teraz ivanku ale mozno alana je prave tvoja ivana mozno ze nie a mozno ano a chce ti ublizovat je smutna a chce aby si bola nahnevana ... nevsimaj si ju najlepsie bude ak si ju proste nebudes vsimat ked je zatajena cim viac si ten nick budes vsimat tym viac ta bude urazat

thesiamee

jaja: s tymto nesuhlasim: bude to len a len tvoja vina len tvoja
pricin vzniku anorexie je niekolko, zly vztah medzi matkou a dcerou a neriesene rodinne problemy tam jednoznacne patria, ale nie su jedinym dovodom...
a vizi nie je majitelom zemegule, aby bola za vsetko zodpovedna a za vsetko mohla...
ano, aj mamy by mali na sebe nieco zmenit, ale je to pre ne tazke, lebo vsetko co robia pre svoje deti, urcite robia s najlepsim vedomim a svedomim a nerady pripustaju ze napriek tomu sa mylia a robia chyby...
kazdy zucastneny by mal prilozit ruku k dielu, ak nie su ochotni, da sa urobit aspon to, co je v moci jednotlivca, ale ona sama cely svet nezachrani aj keby co robila...
(vizi prepac ze pisem o tebe v tretej osobe)

vizi

jaja- nepisala som sem ,aby ste mi pritakavali,ja som nepovedala ,ze dcera je zla ,len ma hneva, ako sa ku mne sprava.A s tou skolou ma len mrzi,ze mohla mat na viac.Cim viac skol,tym lepsie.Je to jej zivot.Byvaly ma len ZDS.Nic moc.Ale aspon ma tesi, ze ma maturu a dufam,ze aj mladsia stastne tento rok zmaturuje.S tou robotou,aj inzeraty citam ,uz som jej vravela.Hladaju aj do obchodu,ale tam nechce.Ved niekde treba zacat,aby aspon prax mala,nie?Prave bez praxe ju nikde nechcu.Naozaj to nemyslim zle,a som rada ze si ma zacala chapat.Dakujem.

jaja22222

vizi alana
vies vizi neviem kde mas teraz ivanku ale mozno alana je prave tvoja ivana mozno ze nie a mozno ano a chce ti ublizovat je smutna a chce aby si bola nahnevana ... nevsimaj si ju najlepsie bude ak si ju proste nebudes vsimat ked je zatajena cim viac si ten nick budes vsimat tym viac ta bude urazat

jaja22222

viz
ty tu pises o nej a cakas ze vsetci ti budeme pritakavat ze aka je tvoja dcera zla ked jej to budes stale hovorit ona aj bude zla...ale vedz kazdy z nas je jedinecny aj tvoja dcera ...neubijaj jej sebavedomie to ze nesla na vysoku? ved mozno ani ty nemas vysoku ani tvoj muz byvaly ...mozno to nema v genoch proste netreba ju nutit ked ti povedala ze na to nema tak jej ver jednoducho a ide sa dalej a pomoz jej najst robotu ...pomahajte si.. ste predsa rodina a druh?? hovoris ze muz bol tyzden na protialkoholickom ale skusil to ale nedokazal mozno druh to dokaze a vylieci sa a bude abstinovat do konca zivota a budete vsetci spokojne dalej zit