vysadit? nevysadit?

Príspevok v téme: vysadit? nevysadit?
terry

na aku dobu sa oplati vysadit HAK? a vyplati sa to vobec? nenarobim si tym len zbytocne bordel v hormonoch? viem, ze najlepsie by bolo nebrat ju vobec, ale zas, vdaka nej mam pravidelnu menstruaciu a nemam bolesti ktore boli pred tym obcas neznesitelne. ochranu pred tehotenstvom nemienim nechavat len na kondom :) a ako dlho je vhodne ju brat? myslim maximalna dlzka.. ach yo, som zmatena :) pomozte mi :)

ethel

prezervatív som nikdy nepoužila,teda môj partner:-)Takže neviem posúdiť mieru ochrany,ale aj pri užívaní hak môžeš otehotnieť..a pri používaní prezervatívu máš aj ochranu proti rôznym druhom pohlavne prenosných ochorení!

terry

hmm... a myslis, ze prezervativ je dost spolahlivy? rozhodla som sa, vysadim ju... aaa, pripadne nejaky iny druh ochrany? spolahlivy? :)

ethel

ja som užívala cilest..začali migrény,bolievali ma žily na nohách....prešla som na yadine a bolo to to isté,tak som všetko vysadila a teraz nemám žiadne problémy..:-)

terry

mozem vediet aku hak si brala? viem ze aj to zavisi od kazdej zenskej a ze to co je perfektne pre jednu mne moze sposobit problemy ale.. :)

terry

ved to ze dokopy ziadny, nemam (teda zatial - klop klop na drevo :) ) ziadne priznaky vedlajsich ucinkov a nemam ani priatela ale kaslat na to :) len okolie (mati a kamaratky) ma strasi ze to nie je dobre, ze potom budem mat problemy otehotiet a pod. a hoci ja si myslim, ze to su stare bludy z minulosti, ked to do teba huci niekto kazdy den, zacnes o tom uvazovat... na tebe sa to nijak neprejavilo? myslim dlhodobe branie HAK. viem, ze kady organizmus na to reguje inak ale... ved vies :)