sestrička & doktor

jolanka

jaa, ja odsudzujem to co spravil,mal jej to vysvetlit inym sposobom,ja iba obhajujem jeho vyrok kde sa to maju naucit,to akym sposobom to spravl je samozrejme nedostojne

jaa

Lori, to neznamena, ze ta mozu ponizovat. Jednoducho sa musia naucit, ze sa k cloveku musia spravat s uctou, nie je to len kus masa. Takto z nich budu rovnake cynicke hovada, ako vela sucasnych doktorov.

lori

petka,je mi luto ,ze sa tak zachoval,ale v jednom mal pravdu,kde sa to maju naucit,ved raz budu lekari a budes sa mi vyzliekat bezne a este aj s nadejov, ze ti pomoze.A predstav si ze by to odmietli vsetky, medici by vystudovali a ty by si sa odovzdala do ruk lekara,ktory nema ziadne skuenosi,Tak SA zamysili co je horsie.Medici a studenti za sestru nepristupuju k ludskemu telu ako k tabu,ale ako k chcoremu telu,ktore potrebuje pomoc.

eviak

a nie je to jedno, ani jeden z nich neuvidi nieco co uz nevidel.. a kloaky mame vsetky az na drobne odchylky rovnake.. gynekolog je lekar ako kazdy iny.. keby sa sexovalo nosom, vstci by sa bali sestricky u nosneho

rybka

UUUch,chuda moje.Viem ta ale dokonale pochopit.Ten moj je presne taky isty.Sice nepovie aby som sa donaha,ale aby som vyzliekla tricko kvoli kontrole prsnikov.A takto vlastne na mne ostane len vyhrnuta sukna.Ale dotyka sa ma jemne a s citom,takze v pohode.

**

ja som v časopise čítala, že ak majú prísť tí študenti, tak sa musí niekto dopredu spýtať a že žena má právo odmietnuť, ale prax je iná:(((tu na Slovensku samozrejme

mifor

Preboha! Gynekológ nemá čo vyžadovať, aby sa žena pred vyšetrením vyzliekla úplne donaha. Môj gynekológ je našťastie veľmi milý a nikdy som s ním žiadne problémy nemala.