Dieťatko má 7 týždňov a nechutí mu materské mlieko

mimi.a

tak ja potom neviem:)) Ale naozaj, skus sa zastavit u pediatra. A ked by ani on nic nezistil, neda sa asi nic robit. Ale mne sa syn z mlieka vyhadzal a musela som kupovat hypoalergenicke... ci ako sa to vola:)) Bolo to predsa len uz davnejsie:))Ale zato je z neho riadny chlap. Hlavne, ze sa nam tie deticky zdrave narodili a chuti im.

natasa99

no neviem, naozaj flašu sme jej dali až potom ako nechela celý deň prsník, ani odstriekané mlieko mi nepije

mimi.a

no tak je mozno len leniva... lahsie sa jej pije z flase ako od maminky:)) A ked si odstriekas a das jej to z flase, tak tiez nepije?

natasa1234

hned išiel muž kúpiť sunar Ha1, to mi pije úplne bey problémov, ale mlieko mám, neviem teraz čo, musím odsávať, neviem si fakt rady

mimi.a

tak skus s dcerkou behnut k lekarke, nech ju prezrie aby to nebolo nieco ine. Radsej bud u lekarky 2x naviac ako raz nieco zanedbat. A ked jej das ine mlieko, to pije?

mimi.a

natasa, skus zmenit svoje stravovanie. Mozno si len zjedla nieco, co babatku nechutilo:)) Ale ak by aj nadalej odmietala mliecko, behnite radsej k lekarke.