Može sa stat??

Príspevok v téme: Može sa stat??
hehehe

Mal som dnes s priatelkoou ktoru velmi milujem prvykrat palcovacku asi okolo deviatej.Chcem sa spytac ci nevadilo ked som cez den dvakrat masturboval a viete semeno islo aj po rukach ale potom som sa riadne umyl a osprchoval.Nemohlo sa stat zeby nejaka ta spermijka ostala za nechtami a ja by som ju zaviedol do posvy??

zuzu088

Zijem v zahranici a chcela by som rodit doma.Neviete mi poradit ci sa da zohant k porodu namiesto porodnej babice chlap...nechcem totiz aby mi pri porode asistovala zena....

CoolGirl

je dalej :) verim tomu ze neklamala..ja ked som sa prvykrat milovala s partnerom, nezistil to ani ked uz mal penis dnu...az ked som mu to potom povedala :) nechcela som aby sa tym stresoval, tak som mlcala..a nezistil to lebo to ani nebolelo, ani som nekrvacala..takze rataj so vsetkym :) fakt je to individualne..ked ti povedala ze je panna, ver jej :)

hehehe

oki diky uz mam istotu ze je vsetko v potiadku,A este taka otazocka hovorila ze je panna a ja som v nej mal uz aspon polku prostrednika ale ziadnu blanku som necitil tak neviem ci mi klamala alebo ta panenska blana je o nieco dalej??