hruska

Príspevok v téme: hruska
beBe

Ahojte Dievcata! Ja uz ozaj neviem .... neviem kde robim chybu. Tak velmi sa snazim... snazim schudnut ..a nic !!! Niesom obezna. Som nizsia a mam 51 kilov ale som HRUSTISKO AKO VYSITA !!! Po dnesnom pohlade do zrkadla sa to akosi vsetko vo mne zlomilo !!! Vravela som si, tak sa snazim a toto je vysledok ??? Nebojte chudnem zdravo !! A poznam uz asi naspamat vsetky tie pokyny rady.. .Som za zdrave chudnutie jedine !!! Chodim bicyklovat - a cim dalej mam pocit, ze svojim bohemskym krivkam len pridavam !!! Bicykel pre mna asi nieje vhodny ... pretoze aj ked moj zadok je formovanejsi je velky ... . Velmi pekne Prosim poradte mi,chcem sa uz konecne zitit ako dievca !! Chcem byt sebavedomejsia a nie siva myska !!! Verim, ze spolu nieco poriesime :-) : Dakujem za kazdu reakciu !! :_ˇ

janka

presne to prebieha tak.idete na konzultaciu,kde vam lekar vsetko vysvetli.potom si date urobit odbery krvi.mozete aj priamo na tej klinike.ak je all o.k. dostanete termin.Pridete,ak chcete daju vam liek na ukludnenie.aby ste nemali strach.najlepsie je prist vo volnych nohaviciach,lebo odchadzate uplne obviazana a siroka.hihi.potom vas oblecu do kosielky,daju na salu.vpichnu vam cez infuziu antibiotika a este nejake veci,do tuciku,ktory sa ide odobrat vpichnu tumesc.roztok,ktory dane miesto umrtvi.este predtym vas pokreslia fixkou,odfotia.pustia vam lcd,ja som pozerale koncert Depeche Mode a ked je oblast umrtvena,vyberaju vam tenulikou kanylou tuciky.smejete sa s lekarom na vtipoch a normalne vnimate vsetko.potom vas zabalia do obväzov...ulozia vas do odpocivarne,daju vam napit,ak mate chut a ked ste v pohode,idete domov.ja som bola cely cas o.k. vecer zo mna ta tekutina vytiekla,rano som sa osprchovala a hotovo.teraz este 2tyzdne musim nosit to specialne pradlo a potom malym valcekom masirovat tie miesta.lekar mi bral aj pod zadkom,bez toho aby som mu to povedala,takze mam teraz vazne chutnu ritku-len svaly a som spokojna.oplati sa usetrit a investovat
to sem..

janka

no.mam presne tyzden po zakroku.nosim take elast.nohavice a fungujem normalne.zakrok necitite,je to lokalne umrtvene.trosku stipanie a tlak,ked vam vstrekuju tu tekutinu.stalo ma to 34 litrov.vela som tam toho nemala.az na kontrole sa presne spytam,kolko toho bolo.som rada,ze som sa tak rozhodlaa vobec nelutujem.

kacka

Janka a ako to presne prebiehalo a kolko ta to stalo? Zaujima ma vsetko okolo toho, tak ak mas cas, napis nieco viac okolo toho.

jaja

a to je super..ak si spokojna mala si tam tuk,ale ja mam kosti - boky a tam meriam 100cm,toho tuku je tam nebadane....tak asi to uz ja nezmenim...pa

janka

ahojte babeny.tak uz mam asi tyzden po zakroku a okrem modrin a opuchnutia toho velmi vela vidiet nie je...ale to podstatne sa crta...uz nepatrim medzi hrusticky.huraaaa. drzte sa papa

beBe

ahojte kocky :ˇ). Zajtra velmi velmi dufam, ze bude ,,krajsie" pocasicko ... aby som uz aj bicykel vytiahla .... dam si len take lahke tempo ale aspon 40 minut . :-)). Aspon z casti sa zbavim pocitov viny, co som to dnes spapala :-)).

janka

ahojte. aj ja mam taky problem. kazdy den beham styri km, hram aktivne tenis, plavam a v zime pravidelne lyzujem. a boky co? no nic!tak som sa rozhodla ist na tumesc. liposukciu. o mesiac sa ozvem a poviem vam,ako vyzeram..

beBe

ahojte hrusky - kočky :-). Ja som sa zacala vrtiet na rotacnom tanieri a ani sama neviem, ci od toho nieco cakat mozem ale uvidim :)). Pri pohlade do zrkadla so sebou niesom spokojna ... a verim, ze sa to raz zmeni .