ASI NIE SOM NORMALNA...

kitti

Vies,ked sa raz clovek v zivote sklame,uz je velmi tazke zase verit. Ked mas problem,kludne sa obrat za psychiatrickou,to ti len pomoze.
Zbytocne sa netrap,ani tvoja psychika to dlho nevydrzi. Cim skorsie,tim lepsie. A mysli na vas vztah,ani tomu to neprospeje. Ked nepoznas ani jednu psych.tak je na case...:)))

kikina

myslim, ze je to normalne...neviem, niekedy su dni, ze mi to ani len na um nepride, inokedy, zase cakam na jeho reakciu, je to cele divne, chcela by som sa z toho dostat, ale asi samej sa mi to nikdy nepodari...uz som rozmyslala ist s tymto mojim,, problemom,, za psychologickou, ale ziadnu nepoznam...mozno raz to prejde samo a budem aj ja opat normalna:o)

kitti

No ked neide len o baby,tak je to celkom ine. Aj ja si rada pozriem niekoho. Niekto ma velky nos,pekne oci,alebo len hladam nieco,co je na tej osobe take zaujimave. Pre mna je to normalne a rada si kazdeho zaujimaveho cloviecika pozriem. Preto mam aj dobru pamet na tvare.Mozno aj on taky ako ja. Ked hej,tak podla mna je to normalne-aspon si to myslim.

kikina

hej , spytala...on sa po niekom, nemusi to byt len baba, pozera dlhsie vtedy, ked ho na danej osobe nieco zaujme...ale tie moje reakcie su viacej-menej iba dosledok z predchadzajuceho vztahu, kde bycaly pozeral vyslovene iba po peknych babach a iny ludia ho vobec nezaujimali...a ja sa teraz z toho neviem dost...totiz som sa snazila tolerovat nieco, co sa u mna nedalo. A trvalo to az 5,5 roka...a teraz po roku mam z toho este stale komplexy...bojim sa, ze uz nastalo:o(

kitti

Tak to je normalne,ze si rozculena! Ked sa na nu len pozrie,tak O.K.,ale dlho? Tak to by ma nastvalo aj mna! A nespitala si sa ho este,preco ich pozera dlhsie?