Pásiky weet

aduliena

Neviem presne, koľko stojí Weet krém, ale do 200sk určite, no a Opilcu kupujem za 100sk a takisto je dobrá. Kúpiš ju bežne v drogérii.

aduliena

Majka, ja používam na ruky aj na nohy epilátor. Občas na ruky používam depilačný krém Weet alebo Opilcu, nechám pôsobiť 10 minút, umyjem a je to. Na ruky mi to zaberá, ale na nohy nie. A voskové pásiky Weet, tak s tými som nebola spokojná, nevytrhali mi všetky chlpky, povedala by som, že žiadne mi nevytrhali. Weet je zbytočne predražený kvôli značke, ja som spokojná aj s Opilcou.

majka_

aha prepac, teraz som si precitala, co pouzivas. pouzivala si Aduliena aj depilacny krem Veet? alebo nejaku inu (nie moc drahu) znacku, co ti aj pomohla?

majka_

Aduliena: ja som si dnes kupila Veet pasiky na depilaciu a nie som takisto spokojna. nevytrhalo mi vsetky chlpky. co pouzivas teraz a co ti pomaha?

MiCro LienQa

no teraz uz vyslo nieco nove od firmy veet ale aj od inych...
mate to v tubicke ako lesk na pery stoji to cca. 399Sk citala som si ze to nanesiete na fuzy nechate zaschnut a k tomu mate prilozenu tycinky z drievka alebo z coho a s tym si to mate zoskriabat no nwm viem ze podobny postup sa robi pri tetovani s Henou :Dskuste videla som to v Hypernove

ajaj

Aj ja mam take problemy...:(tez mam dost viditelne fuzy:(kupila som si tie pasiky veet asi pred rokom...odvtedy ich pouzivam.No ne som vobec spokojna s casom ako mi to vydrzi...zacnu mi rast asi uz po dvoch dnoch:(nwm vobec co mam robit...depilovat sa mi to uz nechce,tak som si uz zvykla na pinzetu...rozmyslam uz aj o lasri no zatial nemam dost penaz...a sprava o tom ze pred zakrokom si nesmies trhat ani nic robit s nimi 6 tyzdnov ma zarazila...ma nekto podobny problem?prosim poradte...dakujem:)

aduliena

Nie nebudú hrubšie a tmavšie. Skôr ich bude stále menej. Ja si epilujem aj ruky, aj celé nohy s epilátorom už niekoľko rokov a chĺpkov mám stále menej.