Vytláčanie hrudníka

Príspevok v téme: Vytláčanie hrudníka
adelka84

Mam jedneho kamarata,ktory mi dnes povedal,ze asi tyzden ma nieco ako hrcku za hrudnikom???akoby pri srdci,vraj tam citi take nieco ako cudzie teleso a ze mu to tam nejak \\\"napuciava\\\" ; aj ho to boli a ked sa na seba pozrie v zrkadle,zda sa mu,ze lava cast je pod srdcom vypukla.Ja som o takom nieco nikdy nepocula,preto sa pytam ci tu niekto nema podobnu skusenost???dakujem

adelka84

preco prave pomedzi rebra?a keby to bol prsnik mozno by ho to bolelo viac hore ale on tvrdi niekde nizsie pod srdcom alebo tak nejak.Inac som sa len tento tyzden dozvedela ze aj muzi mozu mat rakovnu prsnika!!!

ethel

nádor na srdci to byť nemôže,lebo logicky by sa musel prepchať pomedzi rebrá..a čo tak prsník?jednoznačne vyšetriť!

adelka84

praveze ho to aj boli na dotyk aj ked teraz vraj menej aj ked sa mu zda ze mu to viac "nadulo" ja si to neviem predtsavit lebo som nikdy o tom nepocula a vraj mu niekto povedal ze to moze byt nador na srdci aj ked ja nemyslim ze ide o nieco take,to je nezvycajny priprad preto hovorim ze jedine lekar a nejake vysetrenia by mu povedali viac...

adelka84

LEbo je to bojazlivy chlapik zrejme!!!Co som si o nom nemyslela a pritom lekar by to vedel po vystreni posudit najlepsie a mal by tak pokoj...vyhovara sa ze pojde buduco tyzden hoci uz tyzden ho to boli.No budem ho stale prehovarat,dakujem moc

ethel

niektoré pocity sa nedajú posúdiť na dialku..môže to byť aj psych problém...ale aby mu to vytláčalo-deformovalo hrudník? Prečo sa nedá vyšetriť?

adelka84

zaludka??ale zaludok je o dost nizsie a jeho to udajne boli niekde pri srdci aspon to tak opisal,minuly tyzden mu operovali maminu a mozno to ma zo stresov???