ja ho este stale lubim ale..:(

Príspevok v téme: ja ho este stale lubim ale..:(
smutnuckaa

rozisiel sa so mnou chalan(po pol roku)obaja sme sa velmi milovali krasne nam spolu bolo mysleli sme ze to bude uz navzdy. Ja ho este stale lubim i napriek tomu ze mi velmi ublizil a este mi ublizuje neviem sa zbavit toho pocitu.. velmi cem byt zase s nim ale on uz asi nie mam taky pocit ze sa rozisiel so mnou kvoli inej nechapem ako mohol ked take veci vravel ...:(velmi ma to ranuje som nestastna ja ho cem s5 ja si uz neviem predstavit zivot s niekym inym...:(jooooj preco?:(

smutnuckaa

ahoj heh..tak to bolo take cudne rano po dlhom case sme prehovorili no med, cakala som horsie on mi povedal to co mal na srdci ja jemu zistila som iste veci od neho co sa tyka nasho vztahu ked sme spolu boli...ok v poriadku ked to tak berie...je to jeho nazor stanovili sme si iste normy aby sme spolu vychadzali lebo sme v triede a teraz je to take neutralne este treba cas uvidime ako sa situacia vyvinje..ale absolutne ked tu bol tak som nic k nemu necitila skor to bolo take ze chladne taky chladny postoj som mala...no fajn idem dalej a snad to bude uz len lepsie..:)

smutnuckaa

ahojko med no hej pochopila som uz k nemu nic necitim vobec opadlo to uplne taze nevratim sa k nemu ani keby nvm co uz je to za mnou:)a nic som nespravila ved sa ani nerozpravame a ani nie som v skole on jedine vie ze sa na neho hnevam nic viac a zrazu napise sms to ma sokovalo...ale no dufajme ze pride s niecim normalnym a ja sa postavim k nemu uplne ze nech na mne vidi ze je vsetko fajn uz by bolo najlepsie to vsetko skoncit...snad nepride s tym zamerom ze zase sa hadat abo co bo ...budem zajtra vystupovat seriozne normalne ako keby som s nim nechodila uz zo mna vsetko opadlo jedine este zlost tam je nic viac..:)a som sa pomylila nejde on sam pride prepac..a dufam ze nepride mi dat vsetky veci co som mu kedy dala abo co v tom zmysle bo ma...mohlo by to dobre dopadnut ale nvm pri srdiecku mam blby pocit z toho nvm com no ale sak co uz no dajak prezijem dik moc zatial dam ti vediet potom ako to dopadlo..:)

med

ale pockaj si napisala "nejdu" tooo ako on sa chce s tebou rozp ale privedie si aj tu "kamosku"???Tak to dufam ze to je len preklep.....:P no pozri ty sama musis vediet co chces a ako ho vnimas.S tym ti nikto nepomoze....Pred tym si pisala ze sa ignorujete ale ked nie si vskole taak to je aj normalne.Nemate ako kecat...(ci boli ste niekde spolu a ta ignoroval???To je potom ine...)je viacej moznosti kt by mohol chciet s tebou riesit od tych najhorsich az da sa povedat dobre....ale pamataj ak to nemas ty ujasnene co chces(ak este stale myslis ze by bolo fajn byt opat spolu) a nie si zmierena s tym ze ho mas na haku tak sa do toho nenut....lebo je pravdepodobne ze ten rozhovor uz akykolvek bude ti nepadne vhod....nehovoriac o tom ze ty by si sla do toho s optimizmom a on by na teba vyblafol veci co si ani v zlom sne nevies predstavit........no ine je ak si uzrozumena co chces.Ak vies ze ho uz definitivne nechces tak sa s nim porozp...ak ta chce nejak "potrestat" tak teba to nerozhadze(to je prikaz:D) a povies mu nech sa spamata co on tu s tebou uz EX riesi ze teba to nezaujima a nech sa pakuje...samozrejme hovor to s nejakou dostojnostou a nadhladom(vtedy pochopi ze si "normalna"a dostala si sa cez to bez histerie a zachvatov zurivosti)....no na druhej strane (to je ten lepsi pripad:) )moze prist s ospravedlnenim a pokusom o navrat.Tak ak vies ze ho nechces tak mu normalne povedz kludne ze ty uz o to nestojis a bla bla to vies proste ty....no ak ho chces a na to cakas taaaak sa porozp dohodnite porozmyslajte ci sa to da vyriesit a tak.......no neviem ci si to pochopila.Snazila som sa ti nacrtnut situacie kt by asi mohli nastat ale chcem ti povedat ze konaj podla seba. No hlave nie cez ruzove okuliare ale s rozumom a chladnou hlavou....ty vies ako sa to vsetko tam vyvija....pises ze mozno ti chce vynadat...Ale preco by mal??Spravila si nieco zle trapne alebo si im neako poskodila????Ak hej tak uz sa k tomu musis postavit a celit.Niest nasledky.....ale ak nie tak nad tym ani nerozmyslaj!!!Zbytocne sa trapis a dedukujes asi hluposti....Konaj s nadhladom a cas ukaze.....Chapen Sie??:)

smutnuckaa

med ahoj .moaj on mi napisal pred nedavnom sms ja uz 2 tydne nie som v skole lebo som chora a on mi teraz poslal sms ze sa potrebuje so mnou porozpravat ale nvm preco necakam nic dobre skor ze sa pohadame abo co a bude to este horsie mam taky pocit ze nejdu ku mne zo zamerom si to vyriesit ale mi vynadat i ked nvm preco..:(boze ja sa zblaznim asi...:(co teraz nvm co mam cakat..

smutnuckaa

ahoj med no najlepsie bude uplne na neho kaslat lebo to nema zmysel ked on sa tak k tomu stava tak ja nebudem znasilnovat nasu komunikaciu a kamaractvo snad dostane rozum ...a ked nie tak nvm uvidime co cas ukaze...:)pa

med

hmmm no mna len napada ze je kreten:)nasiel si novu tak na teba kasle alebo ta chce potrestat....kasli na ho.Predsa sa mu nebudes prosit o kamaratstvo...sak dava najavo ze ti ani za to nestoji...Jeho chyba.Ked zmudrie bude stat o kam. a ked nebude este vacsia chyba:)ale jeho samozrejme:D...vsetko chce cas a dozretie ale ze naliehat a trapne vytvarat kam. tak das len jemu na vrh....a nemyslim si ze to je to najstastnejsie rieseni....:P

smutnuckaa

ahoj med.ja len ze no vies ze ja a on sa nebavime vobec ignorujeme sa..napriek vsetku to tak skoncilo..a som sa dozvedela ze on sa ani nemieni so mnou rozpravat uz ci co nvm preco..:(on cel zeby sme skoncili ako priatelia a tak a nakoniec on je ten co nece komunikovat ja by som uz aj hej chapes necem byt s nim za zle ale ta neda sa to...nvs preco je to tak :(joj ma to hneva..

1bambulka14

no v sexe nam to vždy vyhovovali...to nie je tajomstvo a vedia to skoro všetci, čo nas poznaju...a poznam vela ludi, čo tak žiju a uživaju si tak...každy ma svoje potreby...ja na tom nevidim nič zle...a nechcem teraz tak, že ked budem mať chuť na sex, tak zavolam niekomu inemu, len tak s hocikym, ked som už s nim mala super sexi sex, tak prečo nie aj nadalej :-))

smutnuckaa

ahoj bambulka tak no je fajn ze ste si to vyjasnili a ukoncili ale podla mna je blbost aby ste vy dvaja este po rozchode spolu sulozili ked uz nie ste spolu ..ja by som to nerobila lebo nikdy nevies i ked vam to velmi vyhovovalo ale ta chapes no..to je moj nazor ale rob ako myslis..:)ked vam to tak vyhovuje:)..drz sa:)