Strasne sa bojim

bosorka006

no vidíš...zvládla si to, to je super...:) a ešte si sa aj zabavila, ja som až taký konfort nemala :D a presne, cítiš len vpichy a potom je to len také nepríjemné ale nebolí, a trošku ťa to teraz aj v noci bude pobolievať, a aj zajtra,akokeby taé ťahanie,ale to prejde, je to predsa len rana, trošku to musí bolieť, keby ťa to moc bolelo, daj si ibalgin,alebo niečo, ale nemalo by to veľmi bolieť. teším sa že si to zvládla...

bojazliva

bosorka006 ahoj, mam to za sebou a bolo to uplne v pohode, citila som iba prve 2 vpichy injekcie a potom uz nic, len to bolo neprijemne a navyse ako zdravotna sestra tam bol sesterkin snubenec, tak sme s atam aj riadne nasmiali. Nebolelo nic, teraz uz doznieva injekcia, tak uz to pobolieva,ale dufam, zeto uz horsie nebude:-)))) ale dakujem bola si zlata, ze si napisala:-))

bosorka006

prosím ťa, toje v pohodičke, prvé znamienko mi vyberali v 14tich a potom v priebehu dvoch rokov dalsie tri. dve v oblasti hlavy a jedno na tej lopatke,prve bolo nad zadkom na krížoch,to bolelo najmenej. Ale verím že si to zvládla a určite si daj aj to pri prsníku, bude to v pohode....nemaj boja

bojazliva

Ahoj, potesila si ma teda, dakujem, ze si napisala. Som stara krava a bojim sa ako male decko:-))) Len nemam velmi dobre skusenosti v nemocniciach:-(
No som zvedava teda, keby som aspon tie nervy nemala. A to este rozmyslam ze ci si dam aj dalsie vybrat pod pazuchou, mam to pri prsniku, ale neviem ci zvladnem dve naraz,a le na druhej strane budem to mat o 600Sk lacnejsie. No fakt neviem. Ale DAKUJEM a urcite napisem ako dopadlo

bosorka006

ahoj bojazliva...no neviem ci to este stiham, do tej hodiny co ti to maju ybrat...ale bud totalne v klude...pri lopatke to robili aj mne, a dokonca mne to robili aj v hlave vo vlasovej casti,takze bud absolutne pokojna....v hlave to boli omnoho viac, na tej lopatke je to pohoda, mna to nebolelo vobec....ale daj vediet ked bude po, ze ako si dopadla...vela stastia