Kriza vo vzťahu

Príspevok v téme: Kriza vo vzťahu
smutna

Začnem s tým že som strašne na dne:(..po dvoch rokoch ma môj vzťah neviem či krízu alebo niečo také..priatel už necíti ku mne to čo kedysi...myslim si že je to nejaká kríza ktoroou prejdeme ale musime niečo zmeniť...on chce pauzu no podla mna tá nič nevyrieši:(.prosim vas ked ste niečo také zažili poradte mi pretože fakt neviem čo mam robiť..prosim:(

katuska3101

ďakujem, aj ty sa drž, práve sa už hádame cez telefón, pričom ja revem a on je kľudný, aj keď mi vraví, že v noci tiež nespal, ale ja už neverím ničomu,
keď sa stále tvári, že to má na háku.
A radšej somnou nebude v sobotu večer, kedy jedine môžme byť spolu, lebo sa "nechce rozčuľovať", takže takto sa riešia problémy.. ja už nemám slov keby sa mi chcelo aspoň spať, že na to nemyslím, ale to sa nedá. nemáš skype,icq alebo facebook? je dobré občas pokecať a vedieť, že niesom sama s takým chuj...teda chlapom...:-((

veronikea

to máš pravdu..keď sa niečo zmení mi napíš...som zvedavá...mám jednu kamarátku, ktorá má tiež takéto isté problémy a vždy keď sa rozprávame tak mi to pomôže..vždy na niečo nové prídem a tiež mi pomáha keď vidím ako to berú druhí...tak papa a držím palce

katuska3101

a čo sa týka tých pekných slov a sms ved aj pre to za teraz hádame, že nemá čas ani mi napísať poondiatu sms-ku ako dakedy... stále mi povie, že nemal čas a blabla..povie mi síce, že ma ľúbi, ale smsky už asi čakať nemôžme.

fakt každý vzťah je pekný iba na začiatku, bože ako sa to všetko zmenilo, keď si spomínam..

katuska3101

to je asi to najhoršie čo robíme, písať tie sms-ky oni si fakt myslia, že sú najdôležitejší na svete...

a jeho vysvetlenie, prečo sa neozýva po hádke? vraj preto,lebo je "vytočený" a potrebuje byť sám, a nedokáže sa ukľudniť keď som ja pri ňom...tak ja už neviem :-( proste on chce byť sám a ja s ním...a vždy to tak asi bude :-(

veronikea

....vlastne ja chcem iba aby za mnou prišiel, povedal mi prepáč a aby nebol taký hrdý v tom ospravedlňovaní...kebyže to vie povedať tak by sme sa tolko krát nemuseli hádať...alebo kebyže mi napíše aspon sms že sa nechce hádať alebo niečo také...volakedy mi zavolal prvý že sa nechce hádať a nech na to kašleme a teraz mi ani neodpíše na sms nie ešte aby mi sám napísal....a aj keď sme za dobre mi už ani nenapíše že ma lúbi alebo niečo pekné..on mi na to len povie že nemá čas alebo že radšj mi zavolá...ale chýbajú mi pekné slová či už napísané alebo povedané:(((ach som strašne smutná z toho.

veronikea

presne tak...to isté cítim ja!
ja som spravila strasne velkú chybu, že som mu dávnejšie povedala že ho nikdy neopustím iba jedine vtedy keď by ma podviedol...a to si myslím že som nemala hovoriť lebo teraz si je moc istý, že a veď sme sa len pohádali a to sa potom spraví.a najhoršie je že my sa nehádame,lebo nestihneme...on sa hneď oduje a je zdutý...teraz sme boli spolu 2 roky 1.3. a dosť ma nahneval...a urazil sa a nedvíhal mi týždeň telefón ale včera ma tiež nasral v noci mi volal,zobudil ma a keď som ho zdvihla tak mi povedal že kde si bola?nesvietila si v izbe!!tss...to ma tak dojalo že som mu napísala asi 6 sms v tom zmysle čo si o ňom myslím a on si kludne vypol telefon išiel spať! to ma tak vytočilo...a ešte mi ani neodpísal!!má na háku!!ale teraz ja nebudem tá, ktorá dolezie ako prvá!!každá baba čo má frajera a poviem jej tieto veci tak nechápe...takého primitíva nemá nikto..a teraz ho budem ignorovať ja a som zvedavá čo spraví, či za mnou príde a keď nie tak to nemá zmysel...dúfam, že to vydržím nevtirať sa mu zas ja prvá..a chcem aby sa zlakol že ma stratil a trpel tak ako ja trpím stále....

katuska31

sme spolu 6 rokov, čo si o tom myslím? podľa mňa to je len moja chyba, že som ho tak "naučila" že proste ja som tá, ktorá ľúbi viac, chce byť s ním stále, a on ma berie iba ako samozrejmosť...

Vie, že keď sa pohádame, on "má vždy pravdu" a ja som tá, čo doleziem, lebo mi chýba, dakedy mám pocit, že ma má už totálne na háku,viem, že by som mala skúsiť "kto z koho" t.j. ignorovať ho, ale iba sa trápim celý deň,
najviac ma trápi to, že keď si on rozmyslí, že už sa somnou môže baviť, ja hneď dobehnem,lebo mi chýba, a zas sa to zametie pod koberec, a nabudúce repríza...
už sa stalo milionkrát a stále viac to bolí, ale ja neviem byť bez neho..
a presne, dakedy keď sme spolu boli iba rok, dva, vedel sa ospravedlniť, prísť prvý, rozplakal sa lebo mu to bolo úprimne ľúto, teraz? tvári sa, že mu je to jedno... možno aj keď je sám ho to trochu trápi, alebo naozaj to má na háku, lebo vie, že ma má istú...
aj teraz ma už trápi mu zavolať, aj keď viem, že ani nezdvihne, neodpíše, ani nič, kým sa on nerozhodne, že chce byť somnou...
dúfam,že ho aspoň trápi to, ako sa včera správal a čo povedal pri tej hádke...ja už nevládzem z neho...asi tak

veronikea

ahoj katuska

je to dosť smutné....a ty máš úplne ten istý problém?kolko ste už spolu???a čo si o tom myslíš?

katuska31

veronikea úplne presne do detailu si popísala môj vzťah...len keby som vedela, ako to vyriešiť...ja som asi príliš dobrá a nedokážem ho ignorovať tak dlho, ako on mňa, pretože si hneď myslím, že to už so mnou skončil :-((
tak sa iba trápim a on je pán dokonalý a ozve sa, keď bude mať na mňa náladu, a možno ani vtedy nie...ja už nevládzem...

odkopnuty

purblanka - ja mam volania zadarmo. uz od zaciatku to tak mame zauzivane. dnes som tiez s nou volal. uz mi aj povedala, ze ci by som jej nepomohol so skolou - nejaku seminarku :). nezabudla mi pripomenut, ci ma posluchaju vsetky moje "internetove pipky". tak som jej povedal, ze hej (aj ked neviem ake :) ) a nakoniec mi povedala, ze jej mozem zavolat vecer ak budem chciet a ona ak nebude mat vypnuty telefon. nejak sa jej kazia veci doma - spotrebice. je mi jej luto lebo viem, ze to ma sama s dietatom tazke co sa tyka financii. a keby to prijala tak by som jej aj pomohol financne. viem ale, ze to uz nebude chciet.
som ja ale idiot.... :(