Paranoja ...

Príspevok v téme: Paranoja ...
paranoidna

som prehnane paranoidna ....ked idem autobusom s vacsim poctom ludi myslim ze sa na mna divaju a smeju sa mi alebo ma ohovaraju ked idem niekam von myslim ze si hovoria ta ale vyzera mam niekedy taky pocit ze na mna vsetci kaslu a pri tom hned uvazujem nad tym ci som im nieco zle nepovedala ci sa nemaju na mna dovod hnevat ....alebo niekedy ked si upratujem policku s knihami alebo si davam zosity do tasky a nahodou si vsimnem ze som jednu polozila trochu inac ako ostatne neda mi to musim to napravit ..a som strasne poverciva co sa tyka cisla 3 13 22 a podobnych myslim ze to je az prehnane ...ale hlavny problem je hlavne v tom s ludmi kvoli tomu si myslim ze mam nizke sebavedomie a neviem si najst chlapca .lebo si myslim ze mna ,,taku"by nikto nemohol chciet ....ma niekto podobny problem ?co s tym ???bez pomoci psychologa

dr.house

ahoj,mala som podo. prob.,ver mi,sama si nepomozes,to iste som robila,a nakon. som musela ist k lekarke,takze chod i ty,kym sa da,urcite,lebo sama to nezvladnes a bude sa to stupnovat

frontman

poznam take stavy, tiez som zazil paranoju, ked som mal dojem, ze vsetci hovoria o mne a pozeraju na mna.
najprv mi to bolo neprijemne, ale potom som sa tomu nebranil a este som s nimi aj v mysli spolupracoval.
vies, niekto akokeby v mojej hlave hovoril: henten chalan ale vyzera, to je urcite nejaky cudak.
a ja som k tomu dodal (v duchu samozrejme) a este mal v skole aj zle znamky
proste taku nejaku vtipnu haluz:)

moniqa87

uz si sa niekedy zamyslela nad tym, ze existuju take baby co nemaju dokonalu postavu, plet a dokonca maju hroznu povahu a predsa su v ociach mnohych ludi vysoko a chalanov menia ako ponozky?...
ono to skoro vobec nie je o tom ako kto vyzera, ale ake ma sebavedomie, ked mas vysoke sebavedomie, veris si a tak aj vystupujes, ked budes pred ludmi vystupovat ako sebavedoma mlada zena, tak ta tak aj budu brat...
musis zacat pracovat sama na sebe a uvedomit si svoje silne stranky...
v com si dobra? vies? napis to