prosim poradte

Príspevok v téme: prosim poradte
kelaa

Ahojte, mam vytoky uz ale dva tyzdne nic moc velke.. ale aj tak som zacala uzivat Candibene a pomaha mi to. To predtym mamka uzivala tak som si to dala aj ja. Ale tyzden mi uz meska menzes moze to byt sposobene tymto? Alebo by som mala ist k doktorke? ked ja tak tam nechcem ist...som tam este nebola...

cicka000005

lenže ona neakceptuje moje rozhodnutie ona všetko prekruca ona povedala že moj priatel by sa zbavil toho dietata ale keby to chceltak by to už davno spravil

kelaa

no vidis ty so sa rozhodla tak ostatnych to uz trappit nemoze, mame povedz ze si ho nechas aj keby co bolo.ona ti nemoze nic je to tvoje rozhodnutie...

cicka000005

kelaa počuvaj ved to neboli aj ja som tam bola v pondelok po prvy krat a tiež som sa bala a nič to nebolo.ty radčej chod k tej doktorke lebo možeš dostat aj nejaku infekciu a možeš byt alergicka aj na tie zložky čo su v tych tabletkach a potom bude neskoro

kelaa

no tak to mas dost tazke,neviem ako by sa ti dalo pomoct. Chuuda, a na aku skolu chodis? nebojis sa ze statis kamaratov a vsetkych? rodina ta tiez nebude mat rada. porozmyslaj nad vsetkym.

cicka000005

lenže vysvetli to mojej mame ked som povedala že ho nedam preč tak ma stryko prefackal a ešte povedal že tie facky boli slabe ale hlavna vec že na lici mam modrinu