mam dvoch :(

Príspevok v téme: mam dvoch :(
klamarka

v rovnakom casovom obdobi som spoznala dvoch uzastnych chalanov a oboch mam strasne rada...najprv som bola s oboma len kamaratka ale v zrazu sa o mna obaja zaujimaju...a ja si neveim vybrat...nepoznaju sa a je strasne mala pravdepodobnost ze sa niekedy budu ale ja sa citim strasne zle preto...nedokazem ich oboch klamat ale nedokazem sa zriect ani jedneho...prosim poradte mi co by ste robili na mojom mieste?

klamarka

dakujem vam za prispevky...ale situacia je taka ze ja som v zahranici a ostanem tu asi este vyse polroka, obaja ti chalani su z ineho mesta a nieje tam ziadna sanca ze by sa mohli stretnut...problem je v tom ze ja ich mam oboch rada a nedokazem sa zrieknut ani jedneho ale citim sa strasne vinne a pokritecky...

klamarka

dakujem vam za prispevky...neviem ako sa rozhodnem...som totiz v zahranici a ostanem tu este mozno vyse pol roka...oboch tych chalanov mam strasne rada a obaja su z ineho mesta takze sa nemaju ako o sebe dozvediet... tu ide o moje svedomie...citim sa strasne pokritecky....ale ja si fakt neveim vybrat...a zase uzivat si z oboma nieje moj styl...

marika18

aj ja som mala naraz dvoch chalanov.tiez som si nevedela vybrat,tak som ich podrobila skuske.povedala som im obidvom-kazdemu zvlast,nevedeli osebe-ze to koncim,ze si musim vo vztahu oddychnut,ze ak budeme sudeni.celkom urcite sa este niekedy stretneme.jeden z nich uz nikdy viac za mnou neprisiel-asi som mu nestala za dobyjanie-no a ten druhy nikdy neprestal,povedal,ze si zivot bezo mna nedokaze predstavit.hadajte,co som urobila?vydala som sa za neho.

lea

aj ja som to tak mala a dost som sa preto trapila, tak ani neviem, ci to stalo zato. aj oni sa trapili. ale neopustili ma, ja som musela spravit rozhodny krok. jeden z nich mi doteraz zostal, ale nie raz mi vycita to obdobie a viem, ze ma pravdu. a okrem toho som z toho dostala velku cystu na vajecnik - takto fyzicky sa prejavila ta tazka situacia

shobiana

ahoj ja som si to prezila bolo to skvele a zaroven ma nicilo svedomie a obavy ze raz na seba pridu.potom uz je neskoro vybrat si niektoreho,uz neostane ani jeden,takze bud si teraz jedneho vyberies,alebo si uzijes s obomi,ale nepocitaj ze to bude nejak dlho trvat,vies ako sa hovori... loz maa kratke nohy.,.

poliewoocka

Ak ti ide o seriozny vstah s perspektivou do buducnosti vedz,ze ak sa nevies rozhodnut ani pre jedneho,ani jeden nie je ten pravy...