ako byt sexi?

Príspevok v téme: ako byt sexi?
foxy

Ahoj .. viete mi niektor poradit co robit ak sme sa s priatelom skoro rozisli kvoli debilinam ktore som ja robila a on mi povedal ze sa mu asi paci ine dievca .. potom to odvolal ze ma velmi miluje ja ho milujem tiez velmi nechcem o nho prist pre nejaku inu prosim neviete mi poradit ako by som mala bojovat aby na nu nemyslel zabudol .. viem ze on nieje do nej zalubeny len ze ho trochu ocarila lebo sa mu pcha do riti ale ja o nho vazne nechcem prist prosim poradte mi nejako

moje

Moj frajer tiez mal nieco podobne, ale chcel ma velmi ziskat spat, tak ked sme raz vecer boli spolu a ona ho prezvonila, tak ja som sa rozplakala a on sa nahneval a napisal jej hnusnu sms, ze ma dat pokoj, jasne si povedali, ze lubi mna a ze o nu zaujem nema a ze jej dakuje za pokazeny vecer a zbohom a odvtedy je uuuplny pokoj. Ona este odpisala, ze nech sa zo mna nepokaka a odvtedy sa nam vyhyba na dialku.

helleee

ked ťa naozaj miluje môže prísť aj Pamela Anderson, aj tak ti neprebere, a ked áno, toľko to stálo. Môj názor.

foxy

Ahoj tak s priatelom je to uz fajn vsetko sa to vyriesilo a druhykrat sme sa do seba zamilovali .. len ma trapy to dievca stale mu pise prezvana .. on vravi ze jej neodpisuje ani nic take ale neviem bojim sa mam strach ze co ak nahodou chcem mu verit a verim ale mam aj taky pocit strachu prekaza mi to dievca nerozumiem preco je mozne ze pride niekto a rozbije dvom ludom ktori sa maju velmi radi nieco na com im zalezi chapete? preco je taky zivot .. :(ale dufam ze ju to skoro prejde

agina

foxy tazko hodnotit, co sa medzi vami stalo. To musis vediet len ty sama a tvoj priatel. Ak chces zachranit vztah, tak s tym nieco urob, rozhyb sa...musis byt viac tolerantna, pozvi priatela na veceru, do kina, na prechadzku...v podstate je to uplne jedno.Uvedom si, ze zijes len kratko a zapodievat sa nejakymi hlupymi malichernostami vobec nema zmysel.Budte radi, ze mate jeden druheho, podporujte sa, lubte sa....nic ine ti nemozem poradit.

rodrigez

Sprav mu to co vzdy chcel a neurobila si to... popripade mu daj dovod ziarlit, vymysli si trebars aj kolegu, to je jedno... akonahle zisti ze ma konkurenta bude ako med... tym sa dostanes na kona... sakra neviem preco to tu horovim, mal by som ako chclap podporit jeho... he he

:))

tak ja napr. poznám takýto prípad z tej opačnej strany tiež som spoznala chalana, ktorý ma dievča ale tá sa stále správa ako stíhačka a nenormálna porozmýšlaj aj týmto či niesi takáto a či práve nebol ten dôvod prečo ste sa zvdialili. ja toho chalana mám rada viac než kamaráta ale nič sa nedá robiť je s ňou aj ked tvrdí, že nieje práve šťastný a možno netreba držať ten vzťah nasilu alebo krčovito vieš je to ťažké ja viem tiež som mala dlhé roky priateľa s ktorým sme si robili plány veľké mali sme naplánované mená a mesiace narodenia naších detí, robili sme si výbavu,..atď a prišlo obdobie kedy začal on žiarliť a za základe toho sa začal správať ako blbec a mne to ubližovalo, vypisoval si s inou babou,myslím že sa aj stretli ale vtedy som nebola schopná sa rozísť ale ten čas prišiel a teraz som sa zalúbila ja do človeka, ktorý robí to isté svoje babe čo mne robil môj bývalí až nato, že ja som ho nekontrolovala a stále nevyčítala. je to asi jeden veľký kolobeh a človek nikdy nevie v akej situácií sa ocitne a naučila som sa aj jedno, že rob to čo cítiš a nikdy nehovor nikdy.

byť tebou asi sa s ním rozídem a po čase uvidím či ho budeš stále ľubiť a či zmúdrie on