Sex zo ženatým mužom

Príspevok v téme: Sex zo ženatým mužom
bojim sa

Mam 17 a som zalubena do ženateho chlapa jeho manželstvo sa rozpada a ja som trošku k tomu dopomohla,je to laska a ta laska je opätovana,zalubili sme sa do seba ,bozky a potom aj sex,ale je tu problem milovali sme sa bez ochrany a ja mam obavy že som "v tom". Čo mam robit? Mam ist k doktorovi? Nikdy som tam ešte nebola,a mame to povedat nemôžem sme velmi katolicka rodina (hlavne moja mama)

anonyym22

a čo,hlavne nech je laska a nech sa maju ty dvaja radi,ved laska je malo na tom svete a nenavisti vela,nechajme tych mladich na pokoji laska je laska

deniska.15.k

heh to je nic to (bojim sa) nevravim ze to je normalne,ale moja naj-kamoska ktora mala 15rokov sa zalubila do zenaca ktory ma 2 deti a on ma vyse 30rokov,zalubila sa do nho lebo sa jej pacil a ze je soferom SAD,jasne ze na konecnej ona nevystupila koza jedna (naschval) a oslovila ho,takto sa to stavalo coraz castejsie,az raz on ju nepustil a stalo sa to,no mal s nou SEX,ja som si myslela ze bude nariekat ale ona povedala ze sa maju radi a ze uz spolu chodia a ze sa kvoli nej zo zenou rozvedie,chodoli spolu asi 1mesiac,on ju potom odkopol ako spinavu ponozku,a vyzerala ako ostatna Ku... pred nim aj jeho kamosmi sofermi SAD hanbi sa tam chodit do dnes je uz tomu rok..pamiatka na cely zivot...BOJIM SA:DRZ SA VETOU ZO ZENATYM NIKDY,AJ KEBY SEKERY PADALI Z NEBA... :-)))

sona_42

Gratulujem stastna.
Bojim sa-pisat bez hrubok to nevie,ale viest sexualny zivot ktory nazyva laskou ktora hory prenasa - to uz vie :-)) Prepac,ze som ironicka,ale syn ti tu pocita hrubky...on je totiz jednotkar zo slovenciny na gympli.Ty co studujes?A ak si aj pokrstena s krestanskou vychovou,tak by si vedela,co je to manzelstvo a kedy moze byt cirkevne anulovane.Vravim, ak je vasa laska tak silna ako stastnej,to sa presvedcis po roku,dvoch,troch...desiatich.Potom mi napis.A teraz sa chod ucit ten pravopis. Cauko.

stastna

ahoj bojim sa: ja ta neodsudzujem, ja som bola vydata a zalubila som sa do mladsieho chalana.kvoli nemu som sa rozviedla s manzelom, mnohi nam nepriali a odhovarali ma. no nelutujem vsak. nasa laska vydrzala a som stastna ako nikdy predtym, je mi luto ze som ublizila ex manzelovi,ale laska je silnejsia. som rada, ze mam terajsieho priatela,nikdy predtym som nic krajsie nepoznala ako s nim a nelutujem to. drzim palce, treba k tomu vela odvahy sa rozviest, ja som to dokazala.

bojim sa

Tvoja/Vaša koncovka je asi rok narodenia,alebo tvoje roky značia,mne to je fakt šuma-fuk čo si ty mysliš,ty ho nepoznaš,a nevieš ako je to z nami dvoma...Ja tu už pisat nebudem jasne že ma budu prehovarat že nechaj ho a tak podobne.Podla vas jeho žena no vlane už jeho nie je...že ona je sväta a ja som podla vas diabol v tele slečny..budiš...laska aj hory prenaša..možno pred 50 rokmi musely byt ty dvaja pri sebe aj ked on ku nej už nič necitil alebo opačne..dnes je to inak....tak DOVI-DOPA pani

sona_42

Mila slecna bojim sa.
Mozno reagujem trosku rozculene,ale ozaj ma tvoj prispevok rozculil,pretoze mam 17r syna a ten sam povedal,ked to cital,ako moze byt 17r baba tak tupa.
Ten tvoj priatel ta velmi miluje,ked siel s tebou po antikoncepciu,len aby sa zbavil problemu,a dokonca niesiel ani len do prace kvoli tebe.Moja.
Zrataj si dva plus dva.Nesiel tam kvoli obetavej laske k tebe,ale kvoli tomu,aby sa zbavil problemu a zodpovednosti za pripadne komplikacie.Siel by s tebou aj na interupciu a drzal ta potom za ruku a sepkal ti ako ta miluje? Este stale nic? Preco s nim trtkas,ked je stale este zenaty? A jeho zena o tebe uz vie? Prepac,ale si jedna z tisic takychto pripadov.Aka je pre teba najvyssia hodnota,ked uz v 17tich podvadzas,klames - spolu s priatelom,ktory si nevidi dalej od nosa? Dufam,ze je bezdetny. Cau.

bojim sa

Hmm...Aj lutujem že som tu niečo pisala,ale dostala som aj dobru radu za ktoru som vdačna...no fakt,ten človek,môj priatel nešiel ani preto do roboty,dnes išiel zo mnou ku gynekologovi,a ten doktor v KE-Furča mi predpisal tu tabletu a ja som si ju pekne vybrala v lekarni na recept a je všetko OK.Nemyslite že je to dajaky dedo ten môj priatel.MA 28 rokov a neskačeme v postely,asi TY sona_42 sa riadiš vetou PODLA SEBA SUDIM TEBA.... :-))))))))

sona_42

No nestacim sa divit a cudovat!:-)
hlupa 17tka so skrupuloznou vychovou ma akesi pomylene hodnoty,skakanie v posteli so zenacom oznacuje za lasku a ked nastane problem,za ktori by mali niest zodpovednost-tak jednoducho zhana tabletku:-))))))
Ved tabletky nam zarucia stastie i lasku az za hrob:-) Hierarchia hodnot je akasi divna nemyslite? A este jej radte lekaren aj cenu jej povedzte!Co ste vsetci ohlupli uz dokonale ludia?!
Jediny rozumny prispevok od anaj.
...Takze,mila slecna,ruzove okuliare dole z oci a povedz tomu svojmu Donchuanovi ze si asi tehotna,aspon uvidis ako sa zachovat a ako ta "miluje".Ak sa bude na babo /splodene z vasej velikanskej lasky/ tesit,rada sa ti ospravedlnim.
Sona.