Nočný plač dieťaťa

Príspevok v téme: Nočný plač dieťaťa
mamulla

ahojte chcela by som vas poprosit o radu.malinky bude mat vo feb. 3roky uz asi 3tyzdne sa mi budi zo strasnym placom hodinu potom ako zaspi vecer ho nemozme nahnat do postele a ked konecne okolo desiatej zaspi za hodinu sa zobudi a krici place.po niekolkych minutach sa konecne ukludni a spinka az do rana.boli sme uz aj u doktora teraz mu davam nejaky sirup uz 5dni.prvu noc teraz neplakal.prosim pomozte mi dakujem

mamulla

ahoj opica trosku si ma aj rozosmiala dik skusim teda este tu medovku.malinky nic take nezazil uz som sa skusala s nim o tom aj porozpravat ale on o tom vobec nevie. to je hrozne co sa tym chudiatkam v tej hlavinke premiela.hadam tato noc bude tiez fajn ako ta vcera a uz sa mu to nevrati dufam ved uvidime :) dakujem velmi pekne

opica

Moznoze nieco videl v telke,alebo zazil nieco o com nemusis vediet.niekedy staci chvilocka a dieta si moze zle vysvetlit vec ktoru videlo napr na ulici alebo najcastejsie v telke.ked sa prebudi a vola na maminku moze to znamenat ze vola teba ako pomoc alebo aj to ze sa mu nieco prisnilo o tebe a boji sa o svoju maminku,skus si s nim cez den o tom v klude pohovorit ale zrejme chudatko malinke ani nevie ci sa mu nieco prisnilo.Ukludnujuce sirupy niesu riesenie,siahni najprv po prir.liecivach- cajik z medovky a pod.Spomeniem jednbu prihodu-cim nechcem nic naznacit ani povedat na tvoju osobu.Sudeda sa prestahovala do noveho bytu a ich maly syn dostal novu izbu.mal4roky.Ked sa v noci vracal z WC zabludil do spalne prave sexujucich rodicov a otvoril dvere v tom najlepsom.Ked zbadal v tej tme otca na mame ,k tomu este vzdychy,dostal zachvat.Bohvieco si v tej malej hlavke myslel ze sa tam deje.Odvtedy sa im zacal pocikavat,zajakavat a plakat zo sna.Po polroku museli vyhladat psychiatra,nastastie mu to velmi pomohlo,takze vidis aj taketo smiesne prihody nemusia byt pre drobcekov vobec smiesne.

mamulla

ahoj malinky sa neboji vobec nicoho ani nikoho a tmy uz vobec nie.ci je prebraty to neviem uplne psresne lebo vykrikuje maminka ako keby ma ani nevnimal ze ho drzim ze som pri nom.zo zaciatku som hned zasvietila ale zistila som ze to je este horsie lepsie je ked ho po tme utisim.som z toho zufala uvidim aka bude tato noc no je to nieco strasne ked ho vidim tak zufalo kricat.a neviem mu pomoct mozno to tak on ani nevnima ani o tom mozno nevie co sa deje.no neviem