Francuzsky bozk - poraďte - ako na to

Príspevok v téme: Francuzsky bozk - poraďte - ako na to
xewe 2

Mam teraz prvykrat dievca s ktorym chodim a aj ja som asi jej prvý chalan.Sme spolu uz nieco vyse 3 mesiacou a este sme nemali francuzak a ani ziadne dlhe bozkavanie len take jemne bozky. No dnes ked sme boli spolu tak ma priatelka chytila vzadu za hlavu pritlacila si ma tak jemne k sebe a ten bozk trval o dost dlhsie ako zvycajne a mam pocit ako keby sa nieco snazila robit jazykom alebo perou niesom si isty ja som mal usta zavrene. Myslite ze chcela francuzak?

nicita24

fuha teda moj1.bozk som cakala neco ine:))necem tu odradzat ludi ale nebolo to nic take action:Dno ale po case sa da na to zvyknut a potom je to uz v pohode...staci riadne otvorit usta.....naklonit hlavu...a tie pohyby uz pojdu sami od seba:Pa hlavne sa nebat ak vas ma rad alebo rada pochopi to a moze byt dokonca rad abo rada ze vas to moze naucit:Dtaq vela stastia setkym:Pa aby som nezabudla pozar na zuby:)

kvetinka665

aj tak naucit sa techniku nepomoze, lebo s kazdym clovekom sa bozkava v podstate dost inak...
a ak niekto chce aby to bolo prvykrat uzasne... sak moze sa podarit... ale pokial viem, vacsina ludi z prveho bozku moc nemala... tak klud... po case sa naucite uzivat si to :)

milankomilo

PREC ALE NECITAL SOM CO TI PORADILI OSTATNY ALE CHCEM TI POVEDAT ZE KED JEJ CHCES DAT FRANCUZAK TAK NAVLHCI PERY, ZAVRI OCI A BOZKAVAJ BOZKAVAJ ... ZNIE TO HNUSNE ALE OTVOR USTA A STRC JEJ JAZYK DO UST A PROSTE HO NECHAJ TAM A TROSKU S NIM AJ HYM ... A NECHAJ JU ABY AJ ONA TI HO STRCILA DO UST ... DUFAM ZE SOM PORADIL .... TAK SI TO UZI -- JE TO SUPPER !!!

janitka11

nie, rusim radu. osobne si myslim, ze by si od nej mohol chytit nejaku anginu. takze radsej neriskuj:-)viem z vlastnej skusenosti.vcera som takym sposobom ochorela..:-)

luky26

ahojte mam 26 a prave mi jedna taka, co sa tu stale smeje robila nieco jazykom v ustach :-O ..co mam robit?? help me!!!!