komunikativnost na nule

Príspevok v téme: komunikativnost na nule
alex.

pekny vecer. uz 2 roky mam spoluziaka ktory je strasne super. problem je vsak, ze chodim na z vacsej casti madarsku skolu, ale do slovenskej triedy, kde je strasne vela madarov a ja som cista slovenka a madarcinu neovladam. tento chlapec je madar, po slovensky hovori len ked musi-na hodinach. tym padom sa skoro nikdy neviem zapojit do rozhovoru s nim. teraz sedim uz pred nim, tak obcas si nieco zvykneme povedat ale ja dost malo rozpravam a robi mi problem hovorit len tak "o nicom" hlavne s ludmi s ktorymi sa rozpravam malo. s niekym s kym som castejsie tak komunikujem v pohode, ale s nim sa pre tu jazykovu barieru casto neda...kedze sedim pred nim tak sa staci otocit a dalo by sa s nim rozpravat..ale nikdy neviem o com. velmi sa mi pacia jeho nazory, spravanie, cely on. ja som vraj pekna baba, mila, nema o mne zly nazor, to viem urcite. potrebujem si ho nejak zbalit..naucte ma niekto komunikovat spontanne :( o com zvyknete hovorit vy, ked nie je ziadna jasna tema a musite ju najst vy? dakujem za prispevky, ak sa nejake objavia