herpes na ustach?...prestante sa trapit

RNG

maja,potlacas len prejav= opar. Virusy herpes V1 ma v tele cely cas prakticky kazdy a posobia na vselico v tele, napr su zodpovedne za rozne zapaly, napadaju nervove izolacie=bolesti, lamka..., uzatvaraju slzne kanaliky a hlavne u starsich so slabsou imunitou sposobuju tzv syndrom "suchych oci" a plno inych "nepliech " v tele.
Sposob ako na ne je ako na vsetky ostatne virusy, zvysovat viralnu imunitu, tj prirodenu obranyschopnost tela(zinok, selen, aloe, baza, astragalus,echinacea,vitaminy A, C, E, probiotika, hlavne s obsahom Lactobacilus Bulgaricus, ktory jediny je preukazatelne zvysujuci imunitu voci viralnym a silne ako collostrum, oreganovy olej a najma betulin, befungin a larrea tridentata(chaparal))

maja22222

ja som mávala herpesy čo si pamätám a skúšala som všeličo.Jediné čo mi pomáha je čajovníkový olejček, ktorým si potieram to miesto, ktoré už začína svrbieť.Niekedy ked ma to napadne si ústa pretriem len tak preventívne a musím povedať,že už ani neviem čo je herpes:)

RNG

Na herpes su antiviralne prostriedky, spomenute v tomto fore mnohokrat:selen, zinok,vitamin C, aloe vera,probiotika obsahujuce lactobacilus bulgaricus,klasicke: baza, astragalus, echinacea a silne, betulin, befungin, larrea tridentata(chaparal)