SEX s kondomom po spraveni...

D_nika

nie a myslim si, ze ak ju spravis a ucitis tie stahy v jej vnutri, tak budes ochvilku aj ty, cize myslim, ze by to nemuselo vadit... mne to teda vyhovuje :)

D_nika

bolo par takych veci, ze kondomy boli prepichovane... pocula som o tom aj v mojom okoli, ze si vsimli krabicku poskodenu... ak sa moc bojite, skuste skombinovat s pharmatexom (www.pharmatex.sk),/ to by malo byt dost spolahlive dokopy, si myslim... sak si prestudujte a davajte bacha :)

a este k tomu ze co po ejakulacii, tak ak ju chces len dorobit, lebo ty si sa skor, tak pokracuj, ale skus nejako vnimat, ci sa ti nezosuva, alebo tak.... ale najidealnejsie by bolo, keby si najprv urobil ju... :))

zaseja

MG bud radsej ticho. Ja sa len pytam ze ci nahodou z vyroby nemozu byt derave.mozno tam je sanca 1:100000 ak prave ten sa mi dostane do ruky.Ako sa da zistit ten dierka? a mozem teda sexoxovat aj po ejakulaci v tom istom kondome?
DAKUJEM

zaseja

No ale ona sa dokonci po 30s po mne tak to prenu vydrzim.A to sa bojim aby nevyteklo.ale sak tam je to dost pevne uchytene tak by dufam nemalo.A pocul som ze mlady ludia sa bavia prepychovanim kondom a je nejaka pravdepodobnost ze z vyroby sa mi dostane trochu deravy kondom.Lebo mame 16 a ak bude tehotna tak konec.

D_nika

ahoj, tak popravde je mozne, ze cosi vyklzne, tak byt tebou uz po ejakulacii chytim kondom pri okrajoch a opatrne sa dam z partnerky von...