Neviem spávať

deee

Mne 100 %-ne zabera na spanie anglictina. Ked sa do nej pozriem, ze sa idem ucit, alebo citat nejake angl. clanky tak za chvilu urcite zaspim....takze rada pre vas....citat nieco pre vas nezaujimave:o)))
Dalsia vec, nemavam problemy so zaspavani, ale tak 2 -3 krat do roka sa stane, ze sa len prevraciam. NA to mam fintu taku, ze zmenim polohu v posteli, teda vankus supnem tam kde som predtym mala nohy. Takze 2-3 krat do roka menim polohu.
A este jedna vec, ked neviem zaspat kvoli myslienkam,ktore nechcu zmiznut, pustim si autogenny trening, ale snazim sa ho nevypocut do konca, pretoze na konci sa ma prebrat a to nechcem:o)
A inak mne aj vlazne mliecko s medom pred spanim pomaha a najma si ujasnit myslienky v hlave, mala som obdobia, kedsa to nedalo a hlavicka stale pracovala a to bolo pocas obdobia depresii. Uz som z toho vonku a dufam, ze aj vy coskoro budete pekne spinkat.

karolina03

zelam vam krasnu dobru noc, ja tu este pobudnem... chystam sa spat o pol druhej... dufam ze sa mi to podari :)

pentium

lencok,mas pravdu,velmi si mi pomohla ,zajtra to dodiskutujeme,dobre???idem skusit zaspat,a aj ty by si mala,skus si poplakat,proste hocico urobit,aby ti to pomohlo zaspat...prajem ti krasne sny a aj vsetkym citatelom,a nebudte tu dlho,okej?aj spanok je dolezity.krasne sny kazdemu....najma nam nespacom:D

lencok1

a naozajstna depersia je aj o tom ze nastavaju biochemicke zmeny v mozgu, prestaba sa tvorit hormon serotonin, ktory zohrava velmi podstatnu ulohu pri kvalite spanku...nespavost je jednym z prvych priznakov depresie, ak trva dlhsie ako tyzden

lencok1

zivot nie je o akne, ano chapem cloveka to trapi, smaozrejme viem ta pochopit, len nechcem aby si sa nejako prilisne trapil a nesposobil si si tou nespavostou depky...potom ma clovek fakt blizko k naozajstnej depresii a to je uz choroba, ktoru treba liecit...a to ty predsa nechces...si zober ze raz nebudes mat vyrazky ale depku na krku...ber to co teraz mas a bud stastny:)

pentium

ok,ale ako vidim vdaka skinorenu mam uz problem s vyrazkami zazehnany(aspon zatial,kym ho pouzivam),skusim medzitym sportovat,zabavat sa a zit,byt proste len statsny,mozno sa mi potom ani akne nevrati,ak budem stastny,a budem vediet spavat a radovat sa zo zivota.