Maca ci Clavin?

cleanona

RNG, vidím že nie si veľkým zástancom reklamy, ale tak to nevadí, naša firma dala v SR schvalovat Macu, a sme jej výhradný dovozca. Pod naším schválením sa ľahko iným firmám predáva maca.

RNG

Nie celkom jedinym na Slovensku, ma ju zopar cajovych domov a najdes ju aj v mojich predajniach. Tj naozajstnych doplnkovych obchodoch , nie len farebnych internetovych reklamach.
Firma Sklepareje potravinove doplnky s.r.o. je registrovany dovozca potravinovych doplnkov,firma Ekokvalit je registrovana ako publicisticka so sidlom v Krtisi. To si kazdy moze najst v obchodnom registriSR alebo vygooglovat alebo priamo na www.manta.com
Ja vam neberiem vas tovar ani peknu reklamu, ale nie ste jedini na Slovensku, ako vasa reklama tvrdi....
Co je fer, je fer.

cleanona

to pestovanie som myslela obrazne...
a zatial je naša firmu na slovensku jediným dodávatelom maci z peru, čiže je to kvalitná maca a nie je predražená...

RNG

Maca sa nepestuje, maca je divoka plodina, ktoru zbieraju indiani a vykupuju ich od nich druzstva, ktore ju alebo sami spracuju(v primitivnych podmienkach v Peru) alebo exportuju do inych krajin ako surovinu, tak ako ju kupuje moj dodavatel, ktory ma plno odbornikov na tropicke rastliny a ich spracovanie.

RNG

Klikni na reklamu vedla alebo na spodu Doplnky vyzivy(RNG) tam su aj telefony aj adresy obchodov.
A ako som zdoraznil, nekupujem priamo z Peru, ale od reputabilnych vyrobcov, kde maju odbornikov na identifiksaciu, selekciu, cistenie a spracovanie na jemne prasky, z USA, teda ako sa to doma nazyva, "znackovy tovar"

nygi

RNG: to "--->" som nepochopil. Nemam rad tie internetove obchody, najradsej by som si kupil taketo veci v normalnom obchode. Preto som sa aj pytal RNG ze kde najdem jeho obchod, pretoze on pise ze to najdeme aj v "jeho obchodoch", tak by som rad vedel ze kde najdeme tie obchody.

cleanona

a mám s tým skúsenost, lebo tam pracujem,je to maca, ktorú dovážame priamo z peru,tam kde sa vlastne pestuje

cleanona

nygi: to nie je obchod, to je len úvodná stránka k tej mace, zatial sa pripravuje.
ked chceš shop tak je tu: -odkaz odstránený-