Gynekolog v BA

ruth

potvrdzujem negatívné skusenosti s GPN v Ružinove,sama som zdravotníčka a bola som neskutočne sklamaná, nezáujem zo strany Dr.Demečka až som mala pocit že ho obtažujem s mojimi tažkostami,ignorancia na recepcií, iba by ma zaujímala ako si "milý" personál predstavuje nadštandartnú starostlivost?

hanahh

velmi dobre skusenosti s MUDr. Miedzga ... som z vychodu a potrebovala som surne vysetrenie. Bol velmi mily, a urobil mi aj vysetrenia, ktore by takyto lekar u ktoreho nemam kartu nemusel robit. Ale chcel... dakujem mu. Platila som 10€ a uz by som viac nemala, max. nej.5€ za nej.lieky a pod....

malama

Chcem sa len podelit s velmi zlou skusenostou s Mudr. Demeckom. Absolutny nezaujem zo strany lekara... Nerada sa stazujem, ale ak si pacient plati za nadstandardnu starostlivost, myslim si, ze ma na to narok. V Gpn centre som sa stretla len s nezaujmom.

zjz

S GPN v Ruzinove mam velmi zle skusenosti. Pacientka ich zaujima len vtedy, ak plati registracny poplatok a nasledne sa v centre neukaze pocas celeho roka. Akonahle vzniknu problemy, je len jednou z mnohych, a svojimi tazkostami \\\"zatazuje\\\" lekara.

skorica

ahojte baby, pripájam sa k diskusii o BA gynekologičkách. mám za sebou rozne skusenosti a budem rada, ak aspoň niektorej z vás pomožem. sama som taký vyhľadávač doktoriek, veľa si preštudujem, hľadám, a tak možno pomožem aj vám. chodila som aj k dr. czirokovej. stotožnujem sa s názormi, že je milá, ale nerieši vela vecí. mne napríklad "objavila" ureaplazmu až po roku problémov a motaníc s liekmi. nič v podstate nebolo treba riešiť- z jej strany. potom som si našla odporúčania na dr. maličkayovu z procaru. tak to bolo sklamanie- neviem, kto píše odporučania na dr., či nie náhodou nie ony samé...lebo milá bola len dovtedy, kým som sa podpisom nezazmluvnila. v priebehu pol roka ma ani len sonom nevyšetrila, dala mi tabletky na ureu bez dákeych vysvetlení- tie som si musela sama vyhladať na webe a ked som išla na kontrolu, oznámila mi, že odchádza do iného zariadenia a či si ma može brať ako pacientku. to už bola zase milá, lebo chcela moju kartu,ale absolutne ma neriešila, zobrala vzorku a konečná. to, že som chcela riešiť dáke zdravotné veci, odignorovala. ved už menila pracovisko. uplne zlé. teraz by som mala ísť k dr. durinovej, tak neviem, aka bude. nepoznate ju nahodou? či nejdem z dažda pod odkvap?

alzbetka

je to na zaporozskej,je tam vedla toho logopedicka a gastro ambulancia, take velke zdravotne stredisko Dahol-med...cislo do ambulancie: 0903363075