meškanie menštruacie....

Príspevok v téme: meškanie menštruacie....
anonymka12

ahojte. uz tyzden mi meska menstruacie a urcite viem ze nie som tehotna (som panna). nikdy sa mi nieco podobne nestalo. da sa povedat ze doteraz som mala menstruaciu takmer presne na 28 den. a zrazu toto, mam take pocity v podbrusku ako ked menstruaciu mavam, ale krvacanie neprislo. moze to byt aj nieco vazne alebo ako si mam vysvetlit ze 6 rokov amvam pravidelnu nemeskajucu menstruaciu a zrazu toto? mohlo to sposobit ze pred mesiacom (pred predchadzajucou menstruaciou) som uzila northestrelon ci ako sa to vola, proste tabletky na oddialenie menstruacie. uzivala som ich sice len den, aj to iba preto az to nedostanem na oslave a nevidno mi to cez saty a po ich vysadeni som menstruaciu dostala presne podla planu. moze to byt aj tym alebo sa len zbytocne bojim? dakujem za rady

laborcatko

adusqa moja... a podobné problémy pri neprichádzajúcej menštruácii ani po dvoch troch mesiacoch, v mladom veku sa to ešte len dáva do poriadku, zájsť za gynekologičkou a niečo predpíše... v dospelosti po dvadsiatke dajme tomu, treba taktiež liečiť nepravidelnú menštruáciu(ďalej nm), kopec kamarátok a spolužiačok má i 4 až 7 ročné problémy otehotnieť a to všetko kvôli nm... nasleduje spústa vyšetrení a zisťovaní kde je problém... a kolotoč okolo všetkého sa len začína... ale kým sa nesnažíte splodiť potomka, tak sa tým nezaťažujte, ale za svojou lekárkou si zájdite a ta poradí a predpíše...

RNG

Silne dietenie neda telu dost energie na normalnu menstruaciu. To by si tie, ktore chcu nasilu stale vyzerat stihle ako prutik mali uvedomit.

adusqa

aooojte ludia... cela by som sa opytať či je normaalne ked mam už skoro treti rok menštruaciu a ked mi meška už skoro 3mesjace,? je to normalne?? nemam nejake problemy,?čo ked nebudem mocť mať babatko v dospelosti?? :( FNUQ aaale tehotna njesom to wjem na 100%

pomozte

mam 16 rokov...a mavala som menstruaciu pravidelne....ale zrazu 2 alebo 3 mesiace nic....potom som dostala..malasom nekolko mesiacov pravidelne..a potom zase 3 mesiace nic...prosim poradte mi cim to je,...mam uz aj strach...ale tehtona niesom..

anonymka12

ahoj kavicka, diky za tip. myslela so msi ze srandujes, ale tak hned v edelu vecer som si dala svedske kvapky do caju, pondelok 3x denne ako si odporucala a rano som sa zobudila a avazne som to dostala. konecne, lebo buduci tyzden idem lyzovat a bolo by o dost neprijemne. vazne vdaka, neverila som ze to bude fungovat, ale fungovalo...

kavicka

ahoj...zalezi ti aj od toho, kolko mas rokov...ci si ste v takom dospievani...a ked nie, myslim, ze sa nemas coho bat, mozno je to aj tymi tebaltkami...ale poviem ti, ze mne ked sa nedaju prepustit kramy dam si 2 cajove lyzicky svedskych kvapiek (kupis ich v lekarni za 120 sk ) do caju 3 - krat denne a na druhy den sa mi hned prepustili..mozno ich len treba " potlacit " :) uvidis ako..ale neboj urcite sa dostavia..:)