chudnutie

Príspevok v téme: chudnutie
smoula

Dobry vecer priatelia,chcela a aj potrebovala by som schudnut pocula som o 90dnovej diete ze vraj je perfektna,kamoska ju drzala a skudla krasne a stale ju ospevuje.chcem sa spytat ci su vysledky naozaj take ake sa hovoria a ci sa potom neobjavy jojo efekt,a este otazka neviem presne oco ide mam vytlacene nejake veci onej ale su to len same recepty ci by sa nenasiel niekto taky dobry a neposlal by mi nieco otom kolko sa ma toho ziest a co sa moze a co nie.lebo v tych receptoch ako tak citam by ma to dost vynieslo do penazi

evul

smoula, ak ti mozem poradit, vykasli sa na dietu. Ak sa nenaucis, co, kedy a ako jest aby si nepriberala, je ti kazda dieta zbytocna, lebo po nej akurat priberies naspat vsetko, co si schudla. Nastuduj si nieco o racionalnej strave, s ktorou sa da nielen schudnut, ale da s ana nej zit cely zivot bez priberania. Precitaj si nieco tu - -odkaz odstránený- , alebo si kup nejaku knihu, napr.od V.Kunovej - Zdrava vyziva.

smoula

ide oto ze kamoska jedla co mala doma a ja citam ze taketo jedlo taketo a onake,moze byt ovocie aj kompotove lebo asi tazko unas zozeniem take ovocie co pisu v tych receptoch