zväčšená uzlina?, virózy

Príspevok v téme: zväčšená uzlina?, virózy
dada23

dobry deň,mám 24 rokov, uz pol roka mam zväčšujúcu uzlinu pod pravou sánkou. Vždy keď sa mi zväčší,tak ma pobolieva alebo cítim taký tlak. Bola som na vyšetreniach krvi KO, CRP, vytery z hrdla,nosa všetko OK. Bola som u krčnej, tá povedala,že tiež je všetko v poriadku, že uzliny na krku sú v poriadku, len mám zväčšenú mandlu v nose a sem tam 1 v krku, mávam upchaté dutiny a steká mi to do hrdla. Nakoniec ma poslali k zubárovi, ten tvrdí,že všetko je v poriadku,opravil mi nejaké kazy,mala som zápal ďasna. Takisto mám na pravej strane mŕtvy zub(stoličku) a občas cítim reakciu na chlad alebo teplo, na prievan a pobolieva ma. Predtým ma pobolievala celá sánka,ale teraz sa to dosť zlepšilo,ale nie úplne. Už asi 2 mesiace mám neustále menšie virozy. Upchaté dutiny, steká mi to do hrdla,bolieva ma mandla, vždy mi to po 2-3 dňoch prejde,tak nejdem k lekárke,ale neustále sa mi to vracia. Mám ísť k lekárke a nech mi ešte raz urobí vyšetrenia? Liečim sa 2 mesiace antidepresívami na panickú poruchu,úzkosť, takže už vyše pol roka mám dosť ťažké obdobie. ďakujem za pomoc

RNG

Pozri na ine temy, antiviralna imunita sa da zlepsit(hpv, herpes. opary...).
Na depresiu som spomenul prirodne prostriedky, St John's Wort, 5-HTP a ine.