Biely výtok

Príspevok v téme: Biely výtok
mirulikkk

Ahojte...Mam 12 rokow a uz asi 2-3 mesiace mam nieco jak vytok....len neviem ci to je vytok... Nemam to uplne kazdy den,mam to asi tak kazdy 3 den alebo ak inak..Ked idem na WC na nohavickach mam take biele-uz asi zaschnute....je to cisto biele...vyzera to jak...hm...jak uschnute bielitko :))) Je to naozaj vytok? A moc vela toho neni...Mno ako kedy- niekedy viac niekedy menej... Je to normalne??? A mala by som to povedat mame???...strasne sa bojim a aj ked menzes este nemam bojim sa jak jej to povedat...lebo my sa s mamou o takychto intimnych vecach moc nerozpravame...Strasne Vas prosim o raduuu!!!...dikyyy! :)

anetttaa

Ja mam 15 rokov, menstruaciu mam uz od 12, a vytoky mam pravidelne, len posledny rok mám niekedy, čoraz častejšie, biely hustyy, az by som povedala, ze su to kusky slizu, ktore zapachaju... poradte.. dakujem!

nilkunka

ahojte mam 15 menstruaciu som uz dostal v 12,ale minuli rok som vela stresovala a som aj velmi schudla a menštruacia my zacina vynechat tak ze to 1 mesiac mám 2 mesiace nie a potom zas..... bojim sa ist ku gynekologovi...prosim poradte mi

xyxyz

preboha ved menzes je krv, je to krvacanie...ako to moze byt vytok, ktory je biely a husty?

to uz ozaj v tych skolach nic neucia?

Lenčííík

Ahojte mám už skoro 12 rokow a už asi "rok" mám biely výtok... no teda neviem či to je výtok... je husty a biely... mám strach že to môže byť už menzes... prosím poradte mi ďakujem :o)

tatiana b

myslim ze v prvom rade by si to mala povedat mame skus to je to fajn ked sa s mamou mozes o takychto veciach porozpravat aj ja som mala s toho trochu strach ale teraz je to uz fajn a moc mi pomohla akedze mame znameho gynekologa poradil mi mnohe veci ak chces vediet co napis mi na -adresa odstránená-

matamata

alice co ti mame poradit?spytaj sa v okoli na dobreho gynekologa, ktory je jemny..jedina rada..ziadnu zenu toto vysetrenie neobide

alice566

ked som mala desať bola som na gynde lebo som mala problémy s podbruškom ... robili mi výtery a tá doktroka bola strašne krutá . nakoniec nič nezistili . teraz mám 12 a mám z gyndy takú nočnú moru ... menzes nemám ale výtok mám . jeden većer som ho mala úplne tmavý a povedala som to mame . ona mi podala vložku : ,, Pre istotu " ale nedostala som . teraz mám strašný strach ak budem musieť navštevovat gyndu lebo viem že ma to čaká ... prosím poradte mám strach ...

pariz

Ženský výtok je síce prirodzený, každá žena však rýchlo spozná, keď niečo s jej intímnym zdravím prestane byť v poriadku. Jedným zo signálov, že došlo k narušeniu prirodzeného prostredia jej pošvy, je aj biely výtok. Ako s ním bojovať?

K osvedčeným prostriedkom patrí pitie čaju z alchemilky obyčajnej, ktorá je pradávnym bylinným pomocníkom pri ženských problémoch. Zaparte jednu kávovú lyžičku alchemilky dvoma dl vody, pite dva krát denne.

Túto medicínu by ste mali užívať približne dva týždne.

NEBERTE TO NA LAHKU VAHU!!!