Pamätáte? Pytala som sa ako si sama spraviť potrat

Príspevok v téme: Pamätáte? Pytala som sa ako si sama spraviť potrat
sally

Chcela by som vam vsetkym, kt. ste mi pisali a radili podakovat..bola som nakoniec na tom potrate..este sa necitim celkom ok ale verim, ze to bude v pohode.vsetko som nakoniec povedala jednej kamoske a ta to bez mojho zvolenia povedala rodicom..bola som az prekvapena ako zareagovali..kamoske som ale nepovedala, kto to spravil.povedala som , ze som ho nepoznala..a nakoniec za mnou prisiel on a podakoval mi, ze som ho neprezradila a cely vylakany sa zacal vyhovarat na dovody preco to spravil..vraj alkohol,tuzba po mne atd..to uz neriesim..zhodla som sa s nim, ze uz sa mi nikdy neukaze na oci..a schuti som mu vykricala do oci vsetko co si o nom myslim..verim, ze uz bude vsetko ok a naozaj vam vsetkym velmi pekne dakujem za poradenie..

renky

ahaa? kedze to nebolo chcene tak dobre tak tym mohla zabit dieta...
ok to bol moj nazor, nebudem sa hadat, prispela som tym co si myslim, majte sa pekne

lenus

nemyslite, ze to dieta asi nebolo chcene? ze podla prispevku dokonca ani ten chlap/ec nebol chceny? a nebolo to az tak dobrovolne "uzivat" si s nim?
ja konanie schvalujem =)

renky

UZASNE FAKT! pytas si pomoc ako niekoho zavrazdit (a vlastne dieta este k tomu) a potom este aj dakujes, nemam slov uz :(