Prečo muži tak chcú orálny sex?

vendou

nemam 15 ale 22 :) tym prispevkom som chcel naznacit, ze baby mi mohli byt viac otvorene v kolektive a rozpravat sa viacej o tychto temach... si myslim, ze sa robi velke tabu okolo sexu a s tymi vecami spojene ostatne aktivity :D

Ucitel

Orál je krásna vec majú ho radi Holky aj chalani.
Mojej holke robím oral až sa jej hlava z toho krúti.
Aj ona mi robí úžasný oral.
ale tiež som chel aby mi to prehltla ale nechce vždy sa vyhne:-((
Keď mi to robíme PORIADNE Holkám mohli by aj oni to PORIADNE DOKONčITť...
Treba jesť zdravo, zeleninku ovocie čerstvé a robiť oral každý 2-hý deň.po dlhšej dobre semeno začne mať viac a viac trpkejšiu chuť. keď každú chcvílu robíte oral tak nie.Veľa šťastia v Orali a nezaduste sa:-)))) kontakt na Mňa Samotar3@azet.sk

miška

Vendo,máš pravdu,baby o svojom sexualnom živote toho moc v babskom kolektive nenakecaju,vždy sa o tom lepšie rozpráva v klektíve medzi mužmi.Zvláštne je na tom,že môžme začať akúkoľvek tému,aj pracovnú a záhadne sa skončí vždy pri sexe.Odbočme od témy:Prečo muži v práci /aj zadaní/túžia po svojich kolegyniach/tiež zadaných/??Mám to na dennom poriadku.Nevravím že by ma to netešilo,ale chcem počuť názor chlapov-prosím nie 15-ročných detí.

lolita22

ani ja to nekcem polikat... mne to nechuti ani ked sa mi to dostane na jazyk nie to este prehltnut, moj to chce aby som aspon ,,raz,, prehltla, pche, som mu minule vravela ze mu nakapkam z toho do pohara nech to vypije.... heh... anjelik povedz mu ze to nechces...polikat

Anjelik26

a ked tu uz tak debatujete o oralnom sexe, tak ako mam priatelovi vysvetli, ze mu to robim rada, ale nechcem tie spermie prehltat?je to nechutne podla mna a hrozne to chuti, 2krat som to prehltla, ale uz nechcem

majo23

zensky usmev je druha najkrajsia vec co dokaze zena robyt pusou.preto to mame tak radi nic viac za tym baby nehladajte:-))