Akrylové nechty

anika 444

ahojte nechtarky,ja som zacala robit akrylove nechty su celkom vydarene bubliny sa mi zatial este neurobili ale mam taky problem ze tie nechty ktore urobim nemaju perfektny lesk a niesu priehladne ale take mliecne povedala by som.A lestym ich dost dlho...pouzivam priehladny akryl...myslite je ruzovy je lepsi?co robim zle....

viktoria27

bibianna dakujem za radu, dufam ,ze na buduce bude lepsie, robikla som to tak, no mozno som slabo prepilnikovala okraje alebo nedostatocne odmastnila nechty, tak dakujem a skusim.. ;o)

bibianna

zaklad je nechty odmastit. potom prebrusit povrch aby sa nikde neleskol. a akryl nanasat tak aby ste sa nedotykali kozicky pouzivat primer(bond, ultrabond)

viktoria27

Ahojte kocky,prosim poradte, robim si akrylove nechty, bola som aj na kurze, ale stale po dvoch troch dnoch sa mi urobia bubliny alebo ako to nazvat akokeby sa odlepovali na spodnych bocnych krajoch.Robim nieco zle? Poradte pls, vdaka ;o)

salkatka

Ahojte..potrebovala by som surne poradit robim akrylove nechty.Mne drzia perfekne a kamoskam odpadavaju po par dnoch co robim spatne...prosiiim na meil

evaeva

dsf- vsak ani ja som to nemyslela v zlom. iba z vlastnej skusenosti viem ze nehet sa zlomi. lebo ja mam asi nejaku chorobu alebo co proste ja nieco robim alebo len tak okolo niecoho idem a narazim nohou - malicek v ritke alebo rukou nehet zlomeny. proste viem ze nechty robim kvalitne ze nie je problem v modelacii ale v gramblavosti :) cize stava sa. a tiez si potom nehet nalepim aj ked by som netvrdila ze to nie je ulne vobec vidiet ale na tu danu chvilu je to pre mna lepsie ako ked mi jeden prst svieti bez nechta.ale samozrejme ze sa nemoze nehet zlomit pri klasickej manipulacii lebo poznam aj baby co sa im zlomi nehet uz pri pisani na klavesnicu a to uz je iny pripad v tedy je naozaj problem v modelacii.

dsf

ale ved jasné že sa stane že nechet sa zlomí ale podla toho čo písala tak sa jej to stáva asi častejšie a ked sa jej dá tak pekne prilepiť že to nevidno tak sa asi vcelosti odlupne a práve to sa mi nezdá.Tak ale určite som to nemyslela vzlom skôr naopak

evaeva

dsf- trosku sa mylis. samozrejme ze nechty drzat musia. ale zase ked niekto nasupuje do niecoho tak je normalne ze sa zlomi. teda aspon gelovy. pri akryle je to horsie niekedy aj krv potecie. a este su urcite vynimky ked dievcatam normalne nechty nedrzia ako tehotne atd.

dsf

aj gel aj akryl má svoje výhody aj nevýhody.ked je dobrá nechtárka tak aj akryl vyzerá prirodzene.poradila by som kamoške vymeniť nechtárku určite nie je dobrá vizitka nechtárky ked niekomu odpadávajú nechty a musí si ich lepiť naspať.