Pupáčiky - je to choroba?

Príspevok v téme: Pupáčiky - je to choroba?
braien

Mam taky problem na zaludi uplne dole mam take zvlastne neviem ci pupaciky alebo co su to takevypuklinky alebo co je tro drobne... nemeni sa to nemnozi sa to (myslim).. Ked som bol mlady mal som nieco robene s penisom tusim mi nesla stiahnut predkozka... neviem moze to byt nieco z tej doby mam to tam od nepamaty... chcel by som vediet o co asi tak moze ist...

Za odpoved by osm bol strasne vdacny... dakujem...

mudra

chlapci, nechcem vás strašiť , ale mne to podľa vášho popisu skôr pripadá, že všetci máte kondylomy=condymomy=genitálne bradavice...ak je to v jednom rade okolo žaluďa malinké ako desatina mimlimetra, tak je to ono, môže to byť biele, ružové, malé veľké,ako karfiolové hlavičky.....proste utekajte za kožným lekárom alebo urológom a pokiaľ sa to potvrdí, nedajte na reči slovenských lekárov, že to máte malé....treba to riešiť pokiaľ je to malé = malé problémy....a treba vyhľadať imunológa a dať si predpísať ISOPRINOSINE, ak sa hanbíte, tak si kupte INDONAL, ale ten neúčinkuje na každého...a je drahý ...do konca januára je akcia v lekárňa 3 balenia za cenu 2 = 1500 Sk a potrebuejete vybrať 6 balení=3000Sk, za ISOPRINOSINE zaplatíte 5 Sk.

4ever

mam to uz asi 3-4 roky ked som bol maly som bol na operacii s penisom kvoli predkozke.potreboval by som pomoct mam take male biele pupaciky pod zaludom vyzeraju ako spendlikova hlavicka. mam ich aj na predkozke v takych skupinkach a niekedy zasvrbia a zriedkyvo sa mi vytvori taky povlak na zalude ktory sa da zmit vodou. Na semennikoch mam taky tmavsie sfarbeny pas neviem co to je. pls pomozte mi dakujeeeeeeem:D:D

braien

danuska dakujeeeeeem :)

roman no prave ak si si to precital a sedi to na tvoj popis tak to je proste tuk... ak by to bolo nakazlive tak by tvoja priatelka zacala priberat :-P (len zartujem...)

no dufam ze sa tu nepletieme a budem staviat na vasom nazore :) ale teoreticky vzato keby clovek zacne viacej chudnut a drzi niejake diet mohlo by sa to pomaly vytracat ako klasicky tuk nie? :)

roman123

veru ja mam ten isty problem.nebolia,nesvrbia,iba tam su.nie je to nakazlive pre moje dievča?zatial som použil kondom ale čo potom,ked budem chciet mat deti jedneho dna... :((.

danuska123

chalani takychto tem je tu vela.je to fakt to co vravi harwey.na nete to najdete skor ako uz vacsie tukove vacky.nemusite sa bat nic to nie je ma to kazdy druhy,treti muz a ani o tom nevie lebo niekedy je to velmi malicke aj mensie ako spendlikova hlavicka.nebojte sa ja som to zistila sama priatelovi a hned som ho aj vyviedla z omylu nech sa neboji ze to je len tuk nic viac.harwey normalne to povedz priatelke ved musite mat otvoreny vztah medzi sebou ked uz spolu spavate.pochopi to ja som tiez baba a v pohode len ja som uz vedela o co ide fakt je tu toho vela na tomto fore popisane... fakt sa nemusite bat je to normalne:)

braien

no hodil som to do googlu a podla vyzaze to nieje ono... to moje je omnoho mensie.... nieje to len tak rozhadzane je to v jednej rade na okraji zaluda... ale tvarom je to trochu podobne...

harwey

No ak to je to čo mám ja,tak sa nemusíš obávať.Je to neškodné.Volá sa to Steatocystoma multiplex a sú to tukové vačky len.Neni to žiadna choroba,len chybička krásy,ktorá sa mne osobne veľmi nepáči a ja chcem uvolnene sexovat a nie báť sa že to priateľka zbadá,a orál ani nehrozí:((

braien

hej povedal si to podobne... je to take divne... charakterizoval si to presne.. ja mam 19 a nepamatam kdy som si prvy krat vsimol... mam to ale cudne dane tak v jednej rade nieje to niejako random(nahodne... hmmmm fakt ak by bol niejaky lekar ktory by sa mohol vyjadrit bolo by to fajn...