Pupáčiky - je to choroba?

Príspevok v téme: Pupáčiky - je to choroba?
braien

Mam taky problem na zaludi uplne dole mam take zvlastne neviem ci pupaciky alebo co su to takevypuklinky alebo co je tro drobne... nemeni sa to nemnozi sa to (myslim).. Ked som bol mlady mal som nieco robene s penisom tusim mi nesla stiahnut predkozka... neviem moze to byt nieco z tej doby mam to tam od nepamaty... chcel by som vediet o co asi tak moze ist...

Za odpoved by osm bol strasne vdacny... dakujem...

harwey

A údajne to naozaj nič nieje.Sú to len nejaké tukové vačky ktoré môžu aj časom zmiznúť,no ja mám obavy.Teraz mám 17 a stále to je tam.Poraďte prosím ako sa toho zbaviť,nejakým normálnym spôsobom.Mám priateľku a ona ho ešte nevidela,nemáme sexuálny život,a nerád by som sa pred nou ukázal takto.Uvažujem že naberiem odvahu zas a kedže to mám na predkožke pojdem si dať spraviť obriezku.

harwey

Asi viem na čo myslíš braien!Ak sa pozrieš na iné témy,je tu veľa takých prípadov.Ja som tiež jeden z nich.Sú tie pupáciky také ako keby biele?A sú tak pod kožou?nejde to ani vytlacit ani nic,ne?nebolia,nesvrbia len tam sú...ja to mám s tým rozdielom že to mám na predkožke a tiež od nepamati,všimol som si to asi v 13 a v 15 som nazieral odvahu a išiel s tým k lekárovi.Urológ mi povedal že to nič nieje a ďalej to neriešil.

braien

Vyjadruju sa tu aj dokrtoi? viete ja mam ten najvacsi problem ze sa hanbim ist k doktorovy... A to hlavne koli tomu ze neviem ci je to vobec choroba alebo co... nerad by som aby ma poslal prec s tym ze ci mi sibe ze to je normalne alebo tak... ja to mam od nepamaty anijako to neboli alebo tak mozno to mam trosku citivejsie miesto ale inak v pohode... neviem prosim prosiiim poradte.,..