Mam AIDS

nellka

Damian tým chcel povedať, čo?! Kurník šopa, však je to tu popísané od predu aj od zadu...to je také odveci...ide mi to na nervy, škoda, že sa ten názov nedá zmeniť:(
Sage, milé, nabudúce aspoň vieš, že treba so sebou na prelome polrokov nosiť aj kalendár!!!
Mrvulka, tak nech to čím skôr máte hotové, maľovanie a prerábanie...fuj, som šťastná, že momentálne u nás bude kľud. Tak pevné nervy!

sage

ozaj a este trochu z lekarskeho prostredia. dnes som sa chcela telefonicky objednat na kontrolu u ortopeda (toho mileho, pekneho, sympatickeho). tak si predstavte co mi povedala sestricka - jun uz mame plny a na jul este neobjednavame :-))) aby som zavolala buduci tyzden.
je toto mozne? to akoze nemaju kalendar na druhy polrok, tak si nema kam zapisat moje meno? ja mam vzdy take stastie. aj sestra u zubara mi raz v novembri povedala, ze december je uz plny ana januar este nezapisuje, lebo este nema kalendar :-)))) bieda, deti.

sage

kom, kom, kominar, kedy si sa umyval?
nellka, som velmi rada, ze mate take pozitivne spravy. naozaj dietatku tazko vysvetlis potrebu nejakej diety a obmedzovania.
aj mala teraz ked hnackovala, tak sa bola schopna pobit so mnou o jogurt. je cela po mne, zboznuje ich :-)))))))))
nashi, tak zajtra mozem teda v klude opravovat svojich 150 testov, s drzanim mame cas :-)

mrvulka

ahojte dievčatká.ja len tak na skok.nič nové.prerábame kúrenie,tak sa ozvem niekedy na budúci týždeň.Sadzu mám až v ...

nellka

Sage, nás to minulo, sme 20km od ZA, ale ségra vravela, že úplná hrúza...zničilo jej to úrodu,vytopilo im pivnicu, že tých krúp bolo toľko, že si ich mohli naberať do kýblov...ona je taká záhradkárka, tak je mi jej ľúto:(

nellka

Mentolka, fajn pracovná náplň...tak dúfam, že to zajtra vyjde! A ešte stále má ten výsyp?
Nashi, unavená budeš zo stresov, čo si si prežila v poslednej dobe, alebo máš málo železa/ to bude asi môj prípad/, ja som stále skapatá, ožijem akurát keď vypadnem z chalupy, nemôžem to tu už akosi vydržať v kľude, všetko mi tu už lezie na nervy. Teším sa do roboty, aj keď to bude poriadny chaos v kombinácii so školou...a ešte mi stále neprišlo, kedy sú v júni tie skúšky:(, snáď na mňa nezabudli!
Tak ti budem držať v pondelok palce, ale ty to určite zvládneš, ak robíš taký dobrý dojem aj prejavom, ako slovom, tak to máš v kapse:) Pa!

nellka

Ahojte! Tak sa hlásim, mám dobrú správu, malá nemá celiakiu, takže nič riešiť nemusím, do škôlky mi ju už zobrali, strašne sa teším!!! Už mi jej bolo ľúto, je už zvyknutá papkať chlebík, piškótky a tak, to by bol horor jej to vysvetliť, aj so škôlkou by bol problém...už som bola pripravená, že to bude pozit, tak ma to milo prekvapilo, že som tomu nemohla uveriť.:):):)

nashira

Tak nakoniec to nebude ani zajtra...kolegyna mi nechcela vymenit smenu ...nech si kakne :)))). No tak som sa preobjednala na pohovor na pondelok. Stale je to nadejne. papapap berusky.

sage

no, mentus, ja tu citam, ze prsty treba drzat az zajtra... tak ja zapojim aj malu, tie male prsteky najviac pomozu :-)) ale stiskat vie poriadne, ked mi ukazuje, ako ma lubi, tak to je naozaj citit :-))
taaak ja zas horim zvedavostou, co mame za novinku u nellkovcov :-)
v ziline vraj bola prietrz mracien :-( vsetci ste ok?