Mam AIDS

mentollka

hehehe ze pekny cas,hehe ze slniecko,moje deti si postavili akurat pekneho snehuliaka.
ale uz mame v zahrade 2,slovom dva kusy snezienky jarnej 1cm vysoke :-)
nellka si hrdinka ked si to tak zvladla,ja by som tam hadam aj plakala :-)(?)
ja dufam ze vysledky budes mat ok,nashi ty si uz fit? a sage ty co,bola si dnes ponatahovat telo na ortopedii?
ach jaj ja mam tiez jeden zdrav.problem,ale zaludok to nieje ani krize.slak ma trafi.

mrvulka

nellka,tak ja oveľa radšej využívam slniečkovský čas takto,ako na výlete.Nie sme výletové typy.A nakoniec,manžel bol opäť v Poľsku kúpiť kotol,prišiel neskoro poobede.užívala som si ten pekný čas tak,že koberce viseli vonku...

sage

a este aj oplachnute hadicky. nashi, to myslis tak, ze po kolonoskopii oplachnu hadicku a robia gastroskopiu? :-))))))))

nashira

No Nellka tak to ta lutujem ...ja sa stale nemozem odhodlat na kolono...tam zas pocuvaju prdenicky ...ha.Tak ma napadlo , ze mozno aj hadicka je ta ista oplachnu a ide sa dalej...ble.
Damian a to si fakt mladyo rok mladsi odo mna.A co ta vedie k takymto skutkom ....mas take zivotne poslanie?

sage

nie, ja som bola na ocnom. pani doktorka bola dotknuta, ze nekupujem sosovky od nej, ale inde. povedala mi, ze ma ma liecit opticka, ked u nej beriem sosovicu :-)) no dokelu, opticka nema ani peciatku, ani vsetky pristroje. nevadi. ma to odradilo od najmenej 7 rokov navstev. alebo u nej uplne. uz tam viac nepojdem.

nellka

Mrvulka, tak ty si využila to slniečko takto? Ma neštvi! Veď to bol jediný pekný deň za posledných pár týždňov! To máš ponaučenie do budúcna, že všetko musí ísť bokom a Mrvulkovci hor sa na výlet!

nellka

Ahojte, tak to už mám za sebou, bola som na tej gastroskopii, tak som sa bála! Nakoniec to trvalo asi 5minút, bolo to veľmi nepríjemné, ale pekne som spolupracovala, aj ma pochválili:)/ale omaľovánku mi nedali:(/ Tú hadičku som cítila ako sa mi tam hýbe, ako taký votrelec...a nechcite počuť tie zvuky. To je tiež robota, celý deň počúvať, ako tam ľudia grgajú, až hrôza...Výsledky budú o dva týždne, tak som zvedavá, ako ma zdiagnostikujú.
Sage, ty si tiež bola s chrbitcou? Ešte si seknutá? Ale to si nebola tam, kde minule, kde po tebe poskákal ten doktor:)...

sage

aj ja som dnes "pracovala v zdravotnictve" :-))))) stravila (ci lepsie povedane stratila) som 2 a pol hodiny v cakarni na to, aby mi pani doktorka dala najavo, ze sa naozaj velmi zle vyspala (alebo ze je v menopauze??) teraz neviem :-)
este ze mi tolko vydrzi baterka v notebooku, tak som ten cas trochu vyuzila na tvorivu pracu a vytvaranie hodnot.

damian, a to pracujes na slovensku? nebol si to ty dnes, v nemenovanom zdravotnom stredisku? :-))

nellka, ako ti dopadlo vysetrenie? bola si aj na gastroskopii?

mentolka, tesime sa na dalsie pikosky, cakam na ne ako dieta na vecernicek :-)))