Velmi popraskane pery

Ivka 1

Nám sa osvedčila tyčinka na pery z aloe.Má však aj iné možnosti použitia.
upokojuje, vyhladzuje a zvlhčuje popraskané a suché pery napomáha pri prevencii herpesu.
-zabraňuje bolestivým prasklinám pokožky /vhodný aj na nohy /
-je ideálnym pomocníkom v núdzových situáciách, ako je napr:
-uštipnutie hmyzom
-drobné rezné rany či popáleniny
-pomoc aj prevencia pri oparoch
-ekzém v oblasti očí
-zvýšenie lesku pier pri podklade matného rúža
-zvýraznenie lícnych kostí a oblasti očí
-uvoľnenie tesného prsteňa z prsta
-opar v oblasti pier pri prechladnutí
-ošetrenie uší pri spálení slnkom
-na ošetrenie citlivých bradaviek / kojace matky, športovci/
-vonkajšie hemoroidy
-kúzelná palička pri detských odreninách,drobných porezaní
modrín
- ošetrenie vyštípanej pokožky pod nosom pri prechladnutí a
nádche
- na ochranu obočia a oblasť línie vlasov pred farbením alebo
nanesením mlieka na zhnednutie pokožky bez opaľovania
- na pálenie po bodnutí a svrbivé vyrážky
- na zmäkčenie suchej kože
- rezné rany pri holení
- pri popŕhlení pŕhľavou

extazy

hmm tak mne casto zvyknu cervenat pery. len tak z nicoho nic.. trva to cca 2-3 dni-je to strasne,vyzera to strasne..total cervene ako keby som mala ruz a total suche.. blee.. a pali to ! ale potom zmizne.. neviem od coho to je. ale nie je to od zimy alebo tak. robi sa mi to aj v lete... na to mi nic nepomaha.. noo a inac pouzivam hojivy zazrak z avonu .... podla mna je to dobre na popraskane pery.. davam si to hlavne na noc...

3martina3

Tiez pouzivam kalciovu mast - tu od zentivy, lebo uz som mala aj od nejakej ceskej firmy, ale ta bola na prd. Ked uz mam vyslovene, ze zodrate a bolave pery, tak si na ne dam balzam od Avene - stoji cca 300 Sk, ale fakt mi to pomoze z najhorsieho a potom opat kalciovku.

flower

ano, moze ist aj o to, ze tvojmu telu chybaju vitaminy, mala by si doplnit hlavne „becko“. existuje mnoho balzamov na pery s prirodnymi prostriedkami, napr. s aloe-vera, harmancekom, medom, ktore pery zvlacnuju a chrania. skus vyskusat aj nejake tie domace recepty, napr. naniest si na popraskane pery vceli med a nechat ho posobit 15 az 20 minut, potom ho utriet. kuru by si mala absolvovat kazdy den az do uplneho zahojenia. taktiez je velmi prospesna propolisova tinktura, ktora ma dezinfekcne ucinky. taktiez je vhodna masaz pier zubnou kefkou a nasledne namazanie mastnym kremom.

mackousko

denka646 to mas pravdu ze ti chybaju vitaminy sice neviem aky mi chybal ale v Cyklickej ketogennej diete mi vzdy popraskali pery to je taka dieta kde sa clovek vyhyba ovociu a par druhom zeleniny. Teraz som v objemovke a za den ziem pomerne dost zeleniny a nemavam vobec popraskane pery. Este si prestan oblizovat pery ak to mas vo zvyku.

janula11

ahoj. No jasne kupis to v kazdej lekarni. Dufam ze aj tebe to pomoze. Ja som mala prave vcera uplne vysusene pery, dala som si kalciovu mast na noc a dnes rano je to uz ovela lepsie.