opustil ma

Príspevok v téme: opustil ma
goga

Po dvadsať ročnom manželstve ma opustil manžel.Pre mňa to bol šok, lebo jeden deň som sa dozvedela že ma priateľku(ja som mu na to prišla) a druhý deň sa k nej odsťahoval. Nič som netušila, alebo som si to nechcela pripustiť.Mohol sa tak dlho pretvarovať, milovať sa so mnou ako keby nič??? Ubehli tri týždne a on sa správa ako keby nikdy so mnou nežil. Neviem to pochopiť a hrozne to boli...Chcela by som to všetko pochopiť, odpútať sa od neho
no niet dňa a hodiny aby som na neho nemyslela. Goga

[zruseny12]

co nam ine ostava,a koli nejakemu k....sa predsa clovek nezahrabe,ja som sa vydavala mala som 19-nast/podotykam nemusela som/bola to velka laska,zili sme spokojne a stastne ked sa do nas nezamiesala svokra,syn sa narodil ked som mala 22rokov,a asi rok i nieco mal ked som sa rozviedla....lebo inak to neslo...a keby som uz v tych rokoch koli k...zahodila zivot,tak to urcite nie,on si to nezasluzi,aby koli nemu clovek trpel,a clovek mal pre koho zit-syna.A to kazdu zenu drzia deti,ked ju sklame chlap...aspon si myslim...mne syn velmi pomohol...lebo som nemala cas na rozmyslanie,ale jasne,ze obcas boli chmurne dni...Prejem aj Tebe goga,aby si sa cim skor dostala s tychto dni...a hlavne sa drz pri rozvode,a nepovoluj,lebo ked podpises nieco,co nie je pravda moze Ti to poskodit...ale snaz sa nestressovat a byt pokojna,viem ze je to tazke...vela stastia.A nie len tebe,ale vsetkym co sa rozvadzaju alebo su v takej situacii...

cat

je trochu smutne, kolko podobnych pribehov je na svete, ale zaroven ma tesi, ze takmer kazda sa nakoniec pozbierala a zije si svoj zivot, to je fajn:)len som chcela dodat..goga, keby sa nahodou tvoj ex chcel vratit(ako to uz byva..)tak s usmevom na tvari..ze mu odpustas..ale ze to uz nie je mozne a nikdy nebude:)

wowo

Dakujem ti za pochvalu:).Okrajovo som mala psychologiu dva semestre(ale uz si tie vsetky nazvy a diagnozy vobec nepamatam ,lebo sa mi ta psychologia zdala strasne skatulkovanie cloveka...do kategorii a podkategorii napr.neuroz,psychoz ..same nazvy a clovek mi v nej unikal..a terapia najcastejsie na vsetko: diazepam,alebo rudotel a ine skudnujuce lieky.. .Mam 39 rokov a zazila som krach vztahu po 11 rokoch.....Priznam ze som sa s tym vrovnavala asi rok aj viac.Racionalne pomerne rychlo...ale citovo ,spomienky,,to nejde vytrhnut z teba, je to sucast tvojho zivota a kus teba ,,Jeho tiez nosis v sebe a vzdy budes nosit.Len treba sa nejak naucit s tym zit, zamazat sa tvoj zivot s nim neda,ved to by si mazala tolko mozno krasnych a plnohodnotnych dni co si zazila.Jeden znamy ,mozno ho poznas Pastircak, on je aj spisovatel, mi vtedy povedal ,ak ho miluje tak daj mu slobodu..( myslim vnutorne)Kedze Pastircak je evangelicky farar,,dopovedal to tak ze aj Boh nam dal slobodu robit bud zle alebo dobre.Myslim ze si musis uvedomit, ze tento zivot je o tebe.Hlavne o Tebe,alebo jedine o Tebe! a uz nie o nom.Tvojim trapenim sa on nezmeni,len ty sa znicisa potom ako ...:)znicena zivotom:)???ved Mozno niekto niekde na teba caka.Zivot a tvoja radost z neho sa predsa nekonci.Len chvylku sa skovala,aby si ju zas mohla objavit.Moja teta sa vydala 45 rocna a zila stastne do 80 ky.Ja som tiez nasla vztah po 5 rokoch a opat sa mi vratila dovera v lasku.Nasla som cloveka ,ktoreho zas podviedla exmanzelka.Takze o to viac si obaja cenime vernost.Ako dlho si vlastne teraz sama? Prve tri mesiace su podla mna najtazsie...Mne sa to prejvilo vtedy na tlaku a nepravidlenom srdecnom rytme.Je uplne jasne ze on si ta nezasluzi.a po nejakom case urcite najdes aj zreleho muza.Mas to v svojich rukach len ty.Dnes ma nic moc nenapada ,mam taky o nicom den:)tak si idem kuknut nejaky dobry film na dvdecku.pa DRZ sa!Ved pre jedno kviti slunce nesviti:)!!!

denisa

jo a este som chcela nieco povzbudive pre Gogu napisat... moja nadriadena sa takisto rozviedla s manzelom po 20 rokoch (dovod neviem, ani kto to inicioval), ale teraz ma vyse 50 a uz par rokov ma noveho priatela (ten ma mozno aj cez 60)...laska kvitne v kazdom veku :) na manzelstvo si uz asi ani 1 z nich nepotrpi ale maju pekny vztah a chodia spolu na dovolenky

goga

sk.zdravie.sk, som tu za inkognito, a ani sa nechcem predstavovat, ked si dobre cital-a vsetky nazory v tejto teme, tak je tu vela podobnych pripadov, ba dokonca jedna navlas rovnaky...potrebujeme len povzbudit jedna druhu a len o to mi v tomfo fore ide, nie o zoznamovanie. Tak sorry. Ale aj tak dik ze sa zaujimas :-)

goga

cat DAKUJEM, dufam ze vsetko sa raz vracia. Bolo by to take zadostucinenie pre mna.Dufam, ze nepride este nejaka kriza, ale zatial presiel mesiac a pol a snazim sa byt v pohode.

sk.zdravie.sk

goga : Hmm..Mala otazočka na teba.
S kade si? vieš tvoj pribeh ma dost zaujal,a poznam taky pripad presne ako ty...