Panna vs. prstovanie

Príspevok v téme: Panna vs. prstovanie
ten čo sa pýta

Ahojte. Nie každý máme skúsenosti s pannami a nie každý sme nimi mohli byť ;)
Preto sa radšej opýtam...aj ja som bol s babou, plnoletá panna a bál som sa robiť niečo závažné, cítil som tam malý odpor. Preto je tu otázka pre vás: Je fyzicky možné, aby som prstoval pannu? Poprípade panny, napíšte, či s to robíte..
Thx ;D

ach jaj :d

ten čo sa pýta: ty si napisal ze sa jedna o plnoletu pannu a preto predpokladam ze aj ty si plnolety a je zvlastne ze prave plnolety clovek kladie take blbe otazky a ze si to nevie zistit inak to je len moj nazor nic v zlom

.....

nemusis vzdy citit ako sa to trha..ja som necitil a teraz blanka je fuc,,proste ked si ju chces poistit tak nepokusaj...super tema,,skor si mohol dat ze Votrelec vs. Predator

ten čo sa pýta

Mali ste pravdu, dneska to šlo fajne, šlo to ako po masle a myslím, že sa nič netrhalo..už či to bolo príjemné, to neviem, ale dalo sa to :)

kikussssskaa

nemusiš jej pretrhnut pannensku blanu..moje frajer ma tiež prstoval a nepretrhol mi vobec nič tkaže je to v poho..ale ved u každeho to je ine

ten čo sa pýta

isiska...čakals om na podobný arogantný komentár, nabudúce sa neunúvaj a radšej nepíš nič..ja som chcel radu, lebo nechcem aby ju to bolelo v ten nesprávny čas. Pýtať sa jej nič nebudem. Viem, že pretrhávanie trvá aj napr. pri 3.-4. sexe, ale nechcem sa dostať do situácie, že budeme vzrušený a v plnom pettingovom nasadení a potom hups, krvička, veľká bolesť a prakticky koniec..a to si určite zapamätá navždy. Takto to nechcem, ale ďakujem za iné rady, vyskúšam asi pomalšie a nájsť cestu z "bludiska", aby sa nič neporušilo a aby sa aj vzrušilo :D

i.r.i.s.k.a

No tak ty máš veru veľké problémy !!

Chlapče, sa uvedom, že aj keď ju preprstuješ a blana by sa pretrhla, tak nepretrhne sa celkom. Je elasticka a vydrží hocičo. Ved aj tampon ked si davaju baby, tak čo sa majú báť, že sa tamponom odpania?? Trapne..