Fajcim..no a co

D_nika

ja fajcim tak obcasne, priatel to nema rad, tak pri nom sa snazim nefajcit... ale ked si zapalim, nerobi z toho vedu... podla neho - nech si zapalim a necitim sa pri nom nervozne - to mu viac-menej staci :) len som musela slubit, ze necem fajcit forever :)

janko20

bozkávať vydymenú papuľu smradľavú ako kanál je asi naozaj to najhnusnejšie čo poznám. Horšie ako kelový prívarok zle vyblvaný. A naozaj sa teším na ten zákaz fajčenia. Všetci fajčiari sú arogantný, drzý a sebecký. Už sa neviem dočkať toho zákazu fajčenia. CUBA LIBRE!

jamal

Vadi!! a hrozne moja priatelka to uz obmedzuje vdaka bohu ..pri mne uz ani nefajci ale aj tak mi to vadi...ničit si zdravie takou Ko****nov !!!

seda

okolo mna vsetci fajcia a ja vyzeram ako taki blbec ked niekoho poziadam, aby v aute nefajcil, moj partner fajci tiez a ja sa s nim preto nebozkavam lebo mi to strasne vadi, kazi nam to vztah. A este mi hrozne vadi ze im nevadi fajcit pri detoch

lienka123

no moj priatel fajcil ale nie v mojej pritomnosti a vzdy si dal pozor aby to z neho nebolo citit a darilo sa mu to, teraz uz par tyzdnov nefajci tak dufam ze mu to vydrzi