Mokrá pri vzrušení - nemyslite si že je to trošku trapne??

janulkaaaaa

lulinda NENI to TRAPNE. Pre muzov to je skvele...
Baby a nepytajte sa stale to iste ... tato tema je traapna...

lulinda

Noo toto by aj mna zaujimalo..boo minule som bola s priatelom..len sme sa bozkavali a tak-vsak viet:)) v aute,ale vsak to je jedno..noo nic sme spolu nemali,sme spolu len kratko to len aby ste boli v obraze..aale o co mi ide?..ze az doma som zistila,ze som bola taka vlhka az to bolo citit na rifliach..tak mi povedzte-toto neni traapne?..boze jak som sa ja pak hanbila doma...´dufam,ze si to nevsimol

majo23

kazdy chlap je rad ak zena z neho vlhne.nenei to vobec trapne.ak sa ti to este zda trapne niesi zrela na plnohodnotny sexualny zivot:-))

jaja

nechcem nikoho odsudzovať, ale je to subjektívne, ale na pripravenosť na sex pred 18 r. proste neverím!!! ja mám 24, som pripravená, ale mám čo zdokonaľovať...

jaja

aj podla mna tak v 14-15, ked začínajú objavovať sex - čo to je, čičo, nemôžu mať až toľko info naštudovaných, aby tam bola zodpovednosť ako má byť... a potom sa pýtajú aj riadne blbosti...:-)) podla mna na to človek v tom veku na sex nie je psychicky pripravený, a postavte sa mi tu aj na hlavu! ale teraz je iná doba...

simiiina

pre KAJUSKA : to ako teraz sa tym chvalis?? :D sex v 14 nie je ziadna vyhra :D:D v takomto veku by ste mali zistovat iba o com je bozkavanie a nie sexovat...ale to je uz tvoja vec...potom nabuduce sa ani nebudem cudovat ked najdem temu s tvojou prezyvkou na temu : Co ak som tehotna? .....dievcata rozmyslajte trosku co robite..ste este velmi mlade (teda tie 14 - 15 tky ;) )