kedy je vhodna doba na prve milovanie s novym partnerom?

juva

Ja som sa s mojím priateľom vyspala po troch týždňoch a to som si hovorila,že počkám pár mesiacov...ale proste to prišlo,okolnosti a nálada a táák.Podľa mňa sa to nedá plánovať.Teda dá,ale..už to neni také spontánne.

kajka

ked ti napisem, ze mesiac je vhodna doba, vyspis sa s nim od dnes za mesiac? Ak to chces urobit, tak to urob aj hned teraz. Ak sa bojis, ci by si nemyslel, ze si nejaka stetka, co ide hned do postele, tak ked ta ma rad, urcite si to nepomysli a okrem toho chlapi toto neriesia

vanilyeyes

podla mna sa takeho nieco neda planovat. Ze sa rano zobudim a poviem si, ze o tyzden sa to stane. To musi prist spontanne. Urob to vtedy, kedy ty sama citis, ze je na to spravny cas.

kajka

ked si chcem len uzit, tak mi je to jedno, moze to byt aj hodina, ale ak citim, ze to je vaznejsie a na tom cloveku mi zalezi tak pockam aspon mesiac

meck

tak ked vravite raz , ze je lepsie cakat, tak budte konkretne aku dobu?
po akej dobe vy idete s niekym do postele- myslim s novym partnerom?

lea

a muzi su taki- ked mu dnes dovolis chytit ta za ruku, zajtra mu uz ruka nebude stacit, bude sa chciet bozkavat a pozajtra uz bozk nic prenho nebude znamenat. a pritom na zaciatku mu stacil iba pohlad na teba.

lea

ja neviem, ked som bola mladsia, tak som mala vela frajerov a kym to bolo bez sexu, bolo to take pekne, ciste. ked prisiel sex, bol nas vztah uz len o jednom.

kajka

niekto ma rad naplanovanu kazdu situaciu, mozno patris medzi tych ludi, ale ja osobne neplanujem.Nie je krajsie, ked to pride spontanne, ako ked sa mas na nieco pripravovat?